niedziela, 26 września 2021

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 4894 wyświetleń

Gmina Grajewo wspiera powiat

Gmina Grajewo wspiera powiat

Podczas majowej sesji Rady Gminy Grajewo, radni podjęli dwie uchwały dotyczące przekazania środków Powiatowi Grajewskiemu.

Pieniądze w kwocie 10 553 zł przeznaczono na dofinansowanie działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej w Grajewie oraz kwotę 20 000 zł na dofinansowanie kosztów dokumentacji projektowej w związku z realizacją przez Szpital Ogólny im. Dr Witolda Ginela w Grajewie projektu p.n.: „Poprawa sytuacji epidemiologicznej w związku z zagrożeniem spowodowanym przez koronawirus SARS-CoV-2 na terenie województwa podlaskiego. 

Szczegółowe warunki udzielenia pomocy finansowej określone zostaną w odrębnej umowie zawartej pomiędzy Gminą Grajewo a Powiatem Grajewskim.

Fundamentem współpracy władz lokalnych jest dobro wspólne obywateli. Władze samorządowe odpowiadają za zaspokajanie potrzeb ludzi mieszkających na terenie im podległym i są strażnikiem dobra wspólnego. Jako reprezentanci mieszkańców powinni dobrze znać ich potrzeby i oczekiwania,  uwzględniać je w podejmowanych działaniach i działać wspólnie w jednej sprawie.

 

Komentarze (1)

Co to za projekt? Może więcej o tym projekcie!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.