Bieg Kobiet w Mundurze

aktualizacja: 2020-10-29 18:25:06     nr wiadomości: 43852     przeczytano: 3238     Ilość komentarzy komentarze: 1

95 lat temu szeregi polskiej Policji zasiliły pierwsze kobiety. Grajewskie policjantki uczciły tę szczególną okazję, organizując Wirtualny Bieg Kobiet w Mundurze. Do zmagań zaprosiły uczennice z klasy policyjnej w Niećkowie. Mundurowe przebiegły łącznie 95 kilometrów

W 2020 roku Policja w naszym kraju obchodzi rocznicę "95 lat Kobiet w Policji". Grajewskie policjantki postanowiły uczcić to wydarzenie w sposób szczególny. Do wspólnego zmagania się z kilometrami funkcjonariuszki zaprosiły uczennice z klasy policyjnej Zespołu Szkół w Niećkowie. 

Panująca nie tylko w Polsce pandemia koronawirusa spowodowała, że bieg nie mógł się odbyć w formie tradycyjnej. Stąd pomysł zorganizowania najbezpieczniejszej formy rywalizacji - Wirtualnego Biegu Kobiet w Mundurze. Każda z zawodniczek musiała indywidualnie pokonać dystans minimum 5 km w dowolnym miejscu, na dowolnej trasie. Jedynym ograniczeniem był termin jego wykonania.

Wszystkim uczestniczkom Wirtualnego Biegu Kobiet w Mundurze serdecznie dziękujemy za przystąpienie do sportowej rywalizacji. Zapraszamy do udziału w kolejnych policyjnych przedsięwzięciach. - KPP w Grajewie

Super pomysł. Wszystkiego dobrego Paniom Policjantkom.
Napisał: arti dodano: 2020-10-30 00:19:26

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.