Wiadomości

998 informuje

W dniu 09.03.2004r. w miejscowości Szczuczyn o godzinie 2105 kierujący pojazdem marki Mercedes jadąc z nadmierną prędkością uderzył w słup linii energetycznej który przewrócił się na jezdnię.W wyniku zderzenia jedna osoba została ranna. Straty oszacowano na około 10 tys.zł.
Działania jednostek staży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu akcji, usunięciu z jezdni przewróconego słupa oraz innych pozostałości powypadkowych.

W dniu 19.03.2004r. w Pfleiderer Grajewo S.A ul. Wiórowa 1, o godzinie 0933 wybuchł pożar w suszani BISON ET 350, sortowni wiórów SUNDS oraz w zasobnikach wiórów. Do działań zadysponowano dwa zastępy ZSP-osób 8, oraz dwa zastępy JRG Grajewo-osób 7. Przyczyna wybuchu pożaru jest w trakcie ustalania a straty wstępnie oszacowano na ok.300 tys.zł.

W dniu 21.03.2004r. na terenie powiatu grajewskiego podczas panującej wichury odnotowano osiem zdarzeń, gdzie drzewa tarasowały drogę i stwarzały zagrożenie dla ruchu pojazdów. Skutki tych zdarzeń usuwane były na bieżąco przez JRG w Grajewie oraz podległe jednostki OSP.

W dniu 22.3.2004r. o godzinie 0704 na trasie Grajewo-Koszarówka kierujący pojazdem VW Passat niedostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i wjechał do przydrożnego rowu. Jedna osoba została ranna i przewieziona do szpitala w Grajewie. Strażacy zabezpieczali miejsce zdarzenia ,sprawdzono również czy nie ma wycieku paliwa oraz innych płynów z pojazdu a następnie usunięto pozostałości powypadkowe.

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.