wtorek, 28 marca 2023

Warto przeczytać

5 rzeczy, które chciałby Ci powiedzieć pracownik sex shopu

W wielu kręgach sfera łóżkowa przestała być już tematem tabu, a partnerzy coraz chętniej komunikują wzajemne potrzeby i fantazje. Szczęśliwe pary śmielej decydują się na wspólne zakupy w sklepach erotycznych, poszukują wartościowych opinii produktowych i porad. Jeżeli masz wątpliwości, czy sex shop to miejsce, w którym możesz poczuć się swobodnie i znaleźć coś dla siebie, sprawdź, co chcieliby Ci powiedzieć pracownicy tego typu sklepów.


Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc

Wbrew uprzedzeniom niektórych osób, sex shop to punkt sprzedaży jak każdy inny. Znajdziesz w nim zróżnicowany towar odpowiadający na odmienne potrzeby konsumentów. Gadżety dostępne w tego typu miejscach powstały, aby urozmaicić życie erotyczne, ale też rozwiązać ewentualne problemy, z jakimi borykają się niektóre pary. 
Pracownicy sex shopów starają się stworzyć atmosferę wolną od osądów. Czasami dodatkowe informacje mogą pomóc w doborze odpowiedniego produktu, ale to nie znaczy, że musisz dzielić się krępującymi szczegółami z Twojego życia łóżkowego, jeżeli tego nie chcesz. Nie ma nic złego w poproszeniu obsługi o rekomendację, jednak pamiętaj, aby nie zadawać pracownikom osobistych pytań – to Ty przychodzisz po poradę!


Dyskrecja to nasz priorytet

Każdy z nas ma swoje marzenia i potrzeby. Pracownicy sklepów erotycznych wiedzą, że Twoje fantazje są prywatną sprawą, dlatego nie wrzucą Twoich zakupów w krzykliwą torbę z wyuzdanym wzorem. Dotyczy to również zamówień w sex shopie online. Sprzedawcy tacy jak SexShop112 gwarantują dyskretne pakowanie, dzięki czemu nikt – ani kurier, ani Twoi sąsiedzi nie dowiedzą się, co w niej jest. Profesjonalna obsługa nigdy nie wymienia się też informacjami na temat innych klientów. Nie musisz się obawiać, że informacja o Twoim zamówieniu wpadnie w niepowołane ręce.


Lubrykant jest dla każdego

Istnieje błędne przekonanie, że lubrykanty to produkty przeznaczone dla osób cierpiących na problemy z libido, np. dla kobiet w okresie menopauzy. Nic bardziej mylnego! Popularne kosmetyki do łóżka sprawdzają się w każdej sytuacji – dodają dreszczyku emocji, służą do zabaw intymnych i do masażu. Co więcej, ze względu na proste, przemyślane składy mogą być stosowane przez alergików, zarówno do miłości klasycznej, jak i greckiej lub francuskiej. Większy poślizg to też mniejsza szansa na uszkodzenie prezerwatywy, a nierzadko również przyjemniejszy orgazm.


Nie ma się czego wstydzić

Wpadł Ci w oko interesujący produkt, ale krępujesz się złożyć zamówienie? Wszystko, co znajdziesz w asortymencie sklepu erotycznego, jest dla ludzi i nic nie znajduje się tam przez przypadek. Właściciele sex shopów dbają, aby ich oferta była wszechstronna i odpowiadała na rozmaite fantazje klientów. 
Akcesoria do BDSM, kulki gejszy, korki, zatyczki czy strapony – musisz nam uwierzyć, że osoby, które decydują się na ich zakup, są podobne do Ciebie. W sklepach erotycznych zaopatrują się zarówno szalone gwiazdy rocka, jak i poważni prawnicy, księgowi i bibliotekarki. Otwarcie się na nowe doznania seksualne to nie powód do wstydu.


Nie ma górnego limitu wieku

Wydaje Ci się, że oferta sexs shop kierowana jest wyłącznie do młodych ludzi? Nie możemy się z tym zgodzić! Wzbogacenie swojego życia seksualnego to coś, czym nierzadko interesują się pary z długim stażem i miłośnicy przygód przeżywający drugą młodość. Sklepy erotyczne odwiedzają osoby od 18 roku życia, lecz górna granica wieku w zasadzie nie istnieje. Zawsze jest pora na ożywienie swojego życia seksualnego.


Doznania nie są uniwersalne

Każdy z nas jest inny i dlatego, chociaż obsłudze sklepu zależy na zadowoleniu klienta, każda, nawet najbardziej wnikliwa porada może okazać się nietrafiona. Wskazówki sprzedawcy oparte są na jego doświadczeniu i opiniach innych, zadowolonych konsumentów. Jeżeli jednak masz taką możliwość, zapoznaj się z recenzjami produktów erotycznych w sieci lub z opiniami innych kupujących, szczególnie jeżeli planujesz zakupy w sklepie online. Wówczas istnieje większa szansa, że trafisz na produkt dopasowany do Twoich potrzeb. Zapoznaj się z ofertą sprawdzonego sprzedawcy i zamów wymarzonego gadżety np. w SexShop112!

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.