Kraj

  • 3 komentarzy
  • 6656 wyświetleń

3 śmiertelne ofiary wypadku

Wczoraj około godziny 14.40 dyżurny Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej otrzymał zgłoszenie o zderzeniu czterech pojazdów w miejscowości Podbagny, gm.Dąbrowa Białostocka. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że na prostym odcinku drogi kierujący volkswagenem passatem, zbliżając się do wierzchołka wzniesienia w miejscu oznaczonym linią ciągłą rozpoczął wyprzedzanie dwóch jadących przed nim pojazdów. Wyprzedził bmw a następnie busa-mitsubishi.

Najprawdopodobniej podczas wyprzedzania busa kierujący passatem zauważył nadjeżdżającego z przeciwka ciężarowego mercedesa. Chcąc uniknąć zderzenia zjechał na prawa stronę uderzając w lewy tylny narożnik wyprzedzanego mitsubishi, które zjechało do pobliskiego rowu. Passat odbił się od busa zjeżdżając na prawy pas wprost pod koła mercedesa. Siła zderzenia była tak duża, że rozerwała osobówkę na pół, uszkadzając dodatkowo bmw, które zjechało na pobocze. Z roztrzaskanego volkswagena wypadło na jezdnie dwóch mężczyzn, natomiast podróżująca z nimi kobieta została zakleszczona w tylnej części pojazdu, która wbiła się w kabinę mercedesa. W wyniku tego tragicznego zdarzenia na miejscu zginęły trzy osoby, dwóch mężczyzn w wieku 23 i 26-lat oraz 21-letnia kobieta, wszyscy byli mieszkańcami gminy Suchowola. 22-letni kierujący mercedesem z niegroźnymi, ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie po udzieleniu pomocy medycznej został zwolniony. 25-letni kierujący bmw oraz 18-letni kierujący mitsubishi nie doznali żadnych obrażeń.  Teraz funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Czarnej Białostockiej szczegółowo wyjaśniają okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia, jak też  ustalają, kto siedział za kierownicą passata.
 

www.podlaska.policja.gov.pl

Komentarze (3)

bo wyprzedzać trzeba umieć...

nie wyprzedzj faktów nie sądż a nie będziesz sądzony jesus

Nieźle. Wraki takich passatow powinni transportować do każdej wsi, tam gdzie wszystkie wioskowe chłopaki szpanują swoimi passacikami, paląc gumę w niedziele pod kosciołem.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.