czwartek, 28 października 2021

Sport

Uniwersytet na sportowo

Uniwersytet na sportowo


25 maja 2015 r. o godz. 11.00 studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Grajewie wyruszyli na III Ogólnopolski Marsz Nordic Walking UTW.


Organizacją i mobilizacją do wymarszu zajmuje się "Akademia Złotego Wieku" UTW w Wejherowie, na czele której stoi p. Roman Białas. Mieliśmy szczęście, ponieważ dopisała nam pogoda, a maj jest wyjątkowo kapryśny. Marsz (ok. 6 kilometrów) zakończył się na działce jednej ze studentek. Był wspaniały smalczyk, małosolne ogórki i co najważniejsze – wspaniała atmosfera.

Powoli przymierzamy się do zakończenia roku akademickiego 2014/2015. Nasz Uniwersytet objęła patronatem Wyższa Szkoła Gospodarki i Turystyki w Bydgoszczy i w ełckiej filii 19 czerwca br. odbędą się uroczystości. Podobnie jak w roku ubiegłym będziemy mieli możliwość spotkania kolegów z UTW z Ełku, Prostek i Białej Piskiej. Uwieńczeniem imprezy będzie wspólne ognisko nad pięknym jeziorem w Ełku. Biorą w nim udział nie tylko studenci, ale też przedstawiciele władz z poszczególnych miast i wykładowcy z bydgoskiej uczelni, na czele z p. dziekan dr inż. Elżbietą Brandt. 

Jesteśmy liczną, wesołą i rozśpiewaną grupą, a takie spotkania jeszcze bardziej nas integrują!


Prezes UTW w Grajewie
Barbara Mejner


fot. e-Grajewo.pl
zobacz też: Nordic Walking i UTW  - 19.05.2014 r.

 

czwartek, 28 października 2021

WARMIA - ORZEŁ (sobota 11:00)

wtorek, 26 października 2021

HATTRICK Białystok - WARMIA MOSIR Grajewo 0:2

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.