czwartek, 2 lutego 2023

Kraj

19-latek zginął w wypadku

19-latek zginął na skutek odniesionych obrażeń po tym jak kierowany przez niego peugeot zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku wyjaśniają bielscy policjanci.


W miniony piątek około godziny 5.00 dyżurny bielskiej Policji otrzymał zgłoszenie o tragicznym w skutkach wypadku drogowym, do którego doszło na drodze relacji Puchały – Popławy w gminie Brańsk. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 19-letni mieszkaniec powiatu siemiatyckiego jechał peugeotem wraz z przyczepą lekką w kierunku Brańska. Najprawdopodobniej kierujący w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewy pas ruchu, a następnie ponownie na prawą stronę jezdni i wjechał do przydrożnego rowu. Tam auto przewróciło się i górną częścią wbiło w drzewo. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł 19-letni kierowca peugeota. Teraz przyczyny i szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają policjanci z Bielska Podlaskiego. – oficer prasowy KPP w Bielsku Podlaskim

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.