czwartek, 28 października 2021

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 13097 wyświetleń

Uniwersytet już działa!

Uniwersytet już działa!

Dokształcać się lub poznawać od podstaw jakąś dziedzinę, która interesowała "od zawsze” mogą słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Grajewie. Właśnie ruszyły zajęcia, warsztaty dla ponad stu osób. Seniorzy spotykają się na informatyce, językach obcych (angielski i niemiecki), psychologii, dietetyce, rękodziele, tańcu i rekreacji oraz brydżu towarzyskim.

Starsi i całkiem młodzi z radością przychodzą, by coś zrobić dla siebie. Odbywają ćwiczenia fizyczne i umysłowe, rozmawiają, doskonalą się, tworzą coś, a przy tym świetnie się bawią. Do tej pory nie mieli na to czasu, nie pozwalały różne obowiązki. Po trzech latach nauki i pracy na UTW uczestnicy otrzymają dyplomy ukończenia uczelni.


foto
- pierwsze zajęcia rękodzieła w MDK
- pełna sala podczas inauguracji UTW w Grajewie - 5.10.2012 r.zobacz też:
Inauguracja UTW w Grajewie
Komentarze (3)

pozdrawiam panią Żubrycką - moją nauczycielkę z geografii z podstawówki, panią Myślińską - mamęmojego kolegi Jacka (przepraszam, .ale Pani będzie wiedziała o co chodzi, bardzo Go dobrze wspominam...), panią Dereszawską tez moja nauczycielkę i wogóle wszystkie suuper aktywne Panie!!!

pozdrawiam Panią Martę:)do zobaczenia w piątek

Pięknie te kwiaty, a szczególnie te "żywe jesienne róże". Wszystkim słuchaczkom UTW życzę samych "6" !

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.