czwartek, 28 października 2021

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 16129 wyświetleń

Inauguracja UTW w Grajewie

Inauguracja UTW w Grajewie
     3 lata nauki i dyplom
 
Nowy rok akademicki w Grajewie rozpocznie ponad 110 studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku. 5 października o godzinie 16.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Grajewie odbyła się uroczysta inauguracja UTW.
 
 Zajęcia komputerowe, plastyczne, psychologiczne, ruchowe - to tylko niektóre w jakich będą uczestniczyć studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Seniorzy po raz pierwszy w historii miasta będą uczęszczali przez 3 lata w regularnych zajęciach. Ponad 110 osób zapisało się na UTW w Grajewie. Cała uroczystość odbyła się w sali konferencyjnej w Urzędzie Miasta Grajewo. Inaugurację uświetniły występy zespołu "Jesienne Kwiaty“ z Klubu Seniora  oraz  pedagogów i uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Jana Sebastiana Bacha w Grajewie.

  Już w październiku ponad setka chcących rozwijać się, doskonalić aktywnych dorosłych będzie spotykać się w grupach wg swoich zaiteresowań. Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do czwartku w godz. 15.00 - 18.30 w różnych miejscach. Np.: z informatyki przewidziane są w Zespole Szkół Miejskich nr 2, w Klubie Hades zajęcia taneczno - ruchowe, a wykłady w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Grajewo.  Po zakończeniu 3 letniej nauki uczestnicy UTW otrzymają dyplom.


fot. e-Grajewo.pl
 

czwartek, 28 października 2021

Zakaz odwiedzin pacjentów w Szpitalu

czwartek, 28 października 2021

Mońki: ukradł produkty warte 16 złotych

Komentarze (2)

Nie "uczniów" tylko - studentów! Więcej szacunku.
I niech administrator przeczyta ten tekst, bo te liście czy kwiaty z domów środowiskowych - pokręcone jakieś. A "szkolne ławy" ? Od biedy mogą być.

nareszcie poczulismy sie dostrzeżeni, bardzo dziekujemy za UWT, zyczymy Organizatorom sukcesow a studentom ciekawych wykładów i zajęć praktycznych. Panie Burmistrzu razem z Panem jestesmy zadowoleni,że spełnił sie sen dla obu stron.Od poniedzialku do zajęć!!!!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.