Kandydaci na Radnych miejskich i powiatowych

Było o kandydatach na burmistrza to może wiadomo kto będzie chciał wskoczyć do rady? Kto z obecnych zrezygnuje? Kto nowy?

Niech nasi radni się wezmą do roboty.Szanowni radni na ulicach i chodnikach slizko a radnych niema.Zjawia się jak będą głosy potrzebne Wybory tuż tuż. Radni łopaty w dłoń

walczyć będą pewnie ci sami jak zwykle tyle że teraz zmniejszono ilość okręgów więc i radnych będzie mniej to na pewno paru odpadnie chyba że ktoś nowy starych wykosi

Ciagle te same kandydatury. Nic sie nie zmienia.Ciagle te same osoby. Ten niz demograficzny i sztuczna inteligencja do tego prowadzi.

ciekawe czy jak pojawia sie nowi kandydaci, to ktos ich poprze . Czy jak zawsze glosy oddane na te same osoby...

Radnych chyba też się wybiera... Nie można tam "wskoczyć" z polecenia...

Po co mam tacy radni, którzy biorą kasę, a mieszkają gdzie indziej nie mają pojęcia o naszym mieście. Po co nam radni, którzy tylko grzecznie podnoszą rękę w górę na glosowani, po can radni, którzy będąc na emeryturze chcą tylko dorobić I też nic nie wniesli od siebie, wręcz tylko wtykają nos tam gdzie nie trzeba. Po co radni dla szpitala, którzy niby tak pomagają, nie wy tylko przeszkadzacie. Ci którzy mają emerytura czas Wam zostać w domu I zajmijcie się działkami.

Zlikwidować dietę radnego, a funkcje zrobić jako wolontariat i problem kandydatur, i samych radnych się rozwiąże.

Na Podlasiu to chyba większość czeka na rekomendacje partyjna wiadomo jakiej partii ... i tak zagłosuje jak partia ogłosi na kogo głosować a skutki np widać w tej kadencji w Powiecie...

Tu nie ma z czego wybierac. Jak zostali tylko starcy, wojownicy maryji. Proponuje na burmistrza proboszcza z Ojca PIO. A na staroste proboszcza MBNP. To moze szybciej wymodla nam do remontu dworzec kolejowy i zaklady pracy, a ministranci zamiast radnych.

Dlaczego mamy radnych którzy nie miaszkaja w Grajewie ? Skoro wyprowadzili się to
Powinni zrzec się mandatu . A paru takich jest . Jeden od kilku lat nie mieszka tylko przyjeżdża na sesję. 2 osoby kolejne też już nie mieszkają . Co na to władza i reszta radnych ???

Uważam że tym nie robiącym nic starym radnym czas podziękować i postawić na nowych takich co będą coś robić.
Grajewo to małe miasto i widać zaangażowanych.

Przewodnicząca rady, dlaczego nie reaguje od ponad roku, na sytuację, ze co najmniej trzech radnych nie mieszka w Grajewie. Przez to powinni stracić mandat.

Bo to są radni z komitetu z którego startowała p. przewodnicząca, żeby to byli radni z innego byłaby szybka reakcja.

Po prostu musi się znaleźć odważny czyli prawy i sprawiedliwy co złoży do Rady Miasta Grajewo i wojewody podlaskiego wniosek o wygaszenie mandatu radnemu .......... związku z przeniesieniem tzw. centrum interesów życiowych poza obszar gminy, w której sprawuje mandat.

Zróbmy eksperyment. Radni działają społecznie, za darmo przez całą kadencję. Na pewno byłyby wakaty. Niech kandydaci wykarzą się dotychczasową działalnością. Co zrobili społecznie dla miasta i całej społeczności?

No to już wiem kto kandydatem PIS na Burmistrza. Lada chwila się wszyscy dowiecie. Tajemnica wypłynęła a była tak ukrywana. /

O ile przyjeżdżają, ale mamusia takiego radnego to ważna osoba. Zajmij się kobieto sobą. Dobra Rada.

Do graj ewo ,dworzec PKS nam potrzebny.,ale radni autobusem nie jezdza.Tak masz racje.

Emerytom podziękujemy jak I radnym nie mieszkajacym w naszym mieście, oraz tym którzy pracujący szpitalu im również czas do domu. Nic nie wniesliscie w nasz powiat tylko umiecie grzecznie rękę podnosić.

Ja osobiście I moja rodzina niezaglosujemy na żadnego z nich.

Ludzie , przestańcie głosować na te same osoby, dzięki którym Grajewo grzęźnie. Przestańcie głosować na starych wyjadaczy ( nie będę wymieniać nazwisk, chyba, że ktoś poprosi). Oglądajcie filmy z sesji - tam wszystko pięknie - bo wcześniej zostają ustalane sprawy.
Przejrzyjcie po ile lat co niektórzy "mędrcy" zasiadają w radach - po 20, po 18, ponad 10?
/
Dajcie szansę zupełnie nowym osobom.

Młodzi kandydaci maja to wszystko gdzieś. Interesuje ich tylko kasa. Jak można popierać kandydatów a tacy się szykują, którzy dotychczas nic nie zrobili dla siebie, dla swojego środowiska, a nawet bloku gdzie mieszkają.

Do wyborcy - to proszę napisać te nazwiska o kogo chodzi?

Może w końcu radni niech podziałają jako wolontariusze, to też ogromny zaszczyt. W Sejmie i na szczytach obecnej władzy dzieje się bezprawie jakiego nikt nigdy dotąd nie widział ! Co przyszli i obecni jeszcze radni zrobicie w tym kierunku, liczę choć na jeden mały sygnał w naszym małym środowisku.

dlaczego moje komentarze nie są zamieszczane?

Do Wyborca
Poproszę te nazwiska starych wyjadaczy

Skoro "wybieramy" senatorów desantowców z walizki, to i radni mogą przyjeżdżać z walizką, co to za różnica.

Podobnież na radnego startuje kolejny nauczyciel z SP4.?

Pani Radna miasta pracująca w szpitalu, myślę że już nie będzie startowała na radną!

Jej zaangażowanie społeczne uczciwość,poznalo już całe miasto.Mam nadzieję, że wszyscy radni czy to w urzędach czy w szpitalu nie będą już podtykali w godzinach pracy petentom,pacjentom list do podpisu jak to do tej pory było.Jest to wymuszanie podpisu.

Gzie do tej pory była wieczna pani radna, w rejonie której jest ul. Wierzbowa. Główna ulica tego osiedla od początku swojego istnienia jest bez chodnika. Będąc chyba cztery kadencje radną i nie móc wywalczyć chodnika to chyba wielka kpina, / ma startować kolejny raz /. Szacowni mieszkańcy, podziękujmy tej pani, może inni będą skuteczniejsi.

Z tego co wiem chodniki będą wykonane w 2024 r. więc najpierw to trzeba się dowiedzieć a potem pisać - o tym była mowa na spotkaniu z burmistrzem - informacje o spotkaniu rozniosła pani radna. Pozdrawiam

Radny to nie burmistrz , jego możliwości decydowania o tym gdzie zrobić chodnik , są raczej ograniczone.

Parodia, tyle czasu trzeba czekać na chodnik. Idąc do miasta muszę iść środkiem jezdni bo i po bokach są duże kałuże.

Bednarko dmuchał w jedna trąbkę z I BURMISTRZEM. I co teraz sie odnowił. Chyba pora wrócić do wydziału kadr w miejscowym MOPSIE?

Podczas inwestycji są rzeczy ważniejsze niż chodniki jako mieszkańcy ul. Listopadowej nie mieliśmy wody i kanalizacji i dla nas to było ważniejsze niż chodniki na ul. Wierzbowej.

Żaden nauczyciel z podstawówki nie fiknie burmistrzowi, teraz i później też. WSZYSCY BĘDĄ SIEDZIEĆ I GŁOSOWAC POD DYKTANDO.

Mam nadzieję,że w tym roku radni.ze szpitala nie będą dla pacjentów podsuwać swoich list z prośbą o podpisy.To było wykorzystywanie zależności.Chcecie podpisy wyjdźcie do ludzi w neutralne miejsce.Dyrekcja powinna też zwrócić radnym na to uwagę.

Żaden nauczyciel nie fiknie burmistrzowi ( bo bedzie mieć pod górkę u dyrektora) ale i pracę i funkcję może utrzymać mimo bycia w pracy z młodzieżą pod wpływem alkoholu. Kontrola policji była. /

Do Wierzbowa II.
Ile ta pani chodząc po domach roznosiła obietnice. Mieszkam przy Parkowej. Dlaczego nie było reakcji pani radnej jak TIRy rozjeżdżały nam park Wolności na show samochodowym latem. Dlaczego pani radna nie reagowała na obcinane zdrowe gałęzie drzew w parku aby TIRmogły tam wjechać. PARK MA JAKIES PRZEZNACZENIE!!!!!!!!!

Tylko się nie nagrywać proszę hehehe

Masz rację to co było w tym parku to koszmar.Fajny stary park a został zniszczony.Teraz jeszcze też jakieś auta niszczą nadal.Dlaczego jest on raki zaniedbany.Myslalam ,że druga połowa parku doczekać się alejek jak polbruk z parku solidarnosci zdjeto.Niestety nikt o ten park nie dba.

Park Wolności przypomina coraz bardziej krajobraz księżycowy. Ogołacane drzewa, wykopywane kwiato - krzewy. Pokazy TIRów. To nie do pomyślenia. Z ulicy Strażackiej wszystko widać jak na dłoni. Jak to się działo to gdzie byli Radni z tej dzielnicy. Nikt nie zabrał głosu, nikt nic nie napisał w obronie parku. Nowi kandydaci szykujcie się. Starym, biernym mówimy dość.

Czy to prawda, że kolejny nauczyciel W-F u ze SP szykuje się na radnego. Czy bycie biernym w obecnej kadencji to nie wystarczy. Mieszkańcy, przejrzyjcie na oczy. /

Proponuje zadać to pytanie p. Burmistrzowi , ktoś wydał pozwolenie, aby ta impreza odbyła się w Paru myślę, że nie pani radna. Jeśli zostało wydane pozwolenie to nie wiem czy ktoś jest w stanie coś zablokować i z kimś się ciągać.

bez przesady nic sie temu parkowi starsznego nie stalo ...

Popatrz jeszcze są ślady na trawie,gałęzie drzew mocno popodcinane,kora na niektórych drzewach nawet była uszkodzona.Drzewka niby były posadzone ale nie zabezpieczone i wszystko zniszczone.Polowa parku zaniedbana,jeśli ktoś chce robić okrążenia to musi po błocie chodzić lub biegać.Szkoda!

Czy Wy jesteście za tym, żeby do rady Powiatu dostali się ludzie, którzy nie mieszkają w naszym Powiecie.

Do Marysia, ta pani ma parcie już wszędzie, ale umie tylko jak inny pan stawać do zdjęć nic poza tym.Nam nadzieję, że przy wyborach pokażemy im gdzie ich miejsce, że nasze miasteczko przestanie być już PISOWSKIE. Ludzie obudźcie się kto chce się dostać do rady miasta jak i powiatu. Przestańcie wierzyć w ich mrzonki. Ze w zakładach pracy zacznie liczyć się pracownik, a nie to do jakiego ugrupowania należysz. Patrzcie jak to jest w Szpitalu. Tu rządzi PiS reszta to,,,,.

Mieszkanko dzisiaj specjalnie poszłam do tego parku.Rzeczywiscie,ślady zostały.Idac patrzylam na osiedle Centrum i ulice Mickiewicza.Bardzo brudno.Zwrocicilam uwagę, że przy przedszkolu terapeutycznym dużo śmieci I stare wyschnięte zielsko,dzieciaki przez to wszystko przezechodza.Ochydne otoczenie sklepu i rząd pustostanów.Szkoda kiedyś było tam ładnie. Tam przykład jak Grajewo wymiera.

Do Basia czyli widać jak radna lub radny pracują na swoim terenie. Oni tylko dbają, ale o własny portfel. A zobaczysz ilu z poza powiatu naszego zgłosi się na chętnych. No chyba że na chwilę zamelduje się tu. Bo też mogą być tacy.

Nasz radny nic dobrego nie zrobił. Piękne słówka.Nie dbał o swój rejon ,a wręcz przeciwnie dopuścił aby zrobiono to co jest. Tylko ciemne okularki i zdjęcia z tego znany.

Wybierzmy takich ludzi ,aby to miasto zaczęło się rozwijać.
Nie pozwólmy , żeby było tak jak jest teraz.
Na wszystkie stanowiska podległe pod urzędy są wybierani krewni ,sąsiedzi ,koledzy ,koleżanki i członkowie partii.
To się musi skończyć !
Pogońmy ich wszystkich.
Dajmy szansę nowym .

do Jolka.
Mówisz o nie - mieszkańcach, kandydatach na radnych powiatowych. Do Rady Miasta też tacy się pchają. Mieszkają na stałe poza Grajewem, tylko mają w mieŚcie meldunek. Odsyłam do kodeksu wyborczego. Dla takich Radnych jest AUT.

No jesli to prawda, słuchy chodzą, że mamusia wszystko zrobi żeby synek się dostał.

Ja żebym była radną nieważne gdzie ( najlepiej tam gdzie jest duża dieta) to znów bym się starała o kolejną kadencje... Na początek życzyła bym ludziom miłego dnia... a co tam niech myślą, że tak jest. Podsłuchiwała bym o czym ludziska rozmawiają i jak trzeba robiła bym z tego pożytek na swoją korzyść. Pchała bym się na wszystkie stołki, nie tylko w jednej instytucji/firmie. Chciała bym zarobić najwięcej kasy nawet kosztem innych. Inni niech robią ale to Ja bym zbierała oklaski. Wysłała bym dziadka, babcię, mamę, tatę namawiajcie niech głosują na moją osobę. Ja chcę być ważna. Wieszała bym plakaty i rozdawała ulotki
Napisała bym na nich też parę słów o sobie np: interesuję się reżyserko, filmem, lubię przyrodę, moją pasją są loty w kosmos

Pierwsze pytania nowych kandydatów na radnych; ile wynosi dieta radnego. No to może dorobię do 800+. Zobaczcie jacy ludzie pchaja sie do Miasta i Powiatu. ZGROZO. Juz niedługo będa pełne nazwiska.

Andrzej N. - mojego głosu juz Pan nie dostanie. NIE!

Ze szpitala to chyba uwierzyli ,że przy tej dyrekcji mogą wszystko i się zagalopowali.
Jak popatrzeć kto kandyduje to ręce opadają.
Czy wy wiecie ,że ludzie wyciągną wszelkie brudy?

nie wybierajmy radnych do rady miasta i rady powiatu z pośród kandydatów zatrudnionych w instytucjach podległych burmistrzowi i staroście. Tacy radni nie do końca będą niezależni w swoich działaniach od burmistrza lub starosty.

Do ktoś nie ktoś. Uważasz, że Ci ludzie mają wstyd I godność ja wiem, że nie. Ale również popatrz kto kogo wcisną bo sam już wie, że nie przejdzie.( Rodzina to piękna sprawa. )

Że szpitala nikt nie powinien startowac,po prostu nie sprawdzili się.

No patrz a I startują I co teraz? Już mówię. Nic z tym nie zrobisz.

I po co usuwać komentarze, coś Wam to daje.

Pani Radna z osiedla Parkowa juz aktywna. Ciekawy jestem dlaczego przez trzy kadencje a może czterny nic nie zrobiła dla ul. Wierzbowej. Zero chodników, woda na jezdni stoi po kolana. Pani radna zajęta klubem PIS i nie ma może czasy na działalność dla mieszkańców. Obiecuje teraz, ze chodniki będa w maju, tylko którego roku. Pora na nowych radnych.

Do wojtekwojtek nie tylko ona udziela się przed wyborami, ale masz rację ta pani to z kolegą B. R do zdjęć tylko ładnie stają. Dla mnie to są ludzie nie honorowi. Dodać, dziękuję

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.