czwartek, 28 września 2023

Sprzątanie po psach

Dlaczego ludzie nie sprzątają po swoich psach? Zwłaszcza po tych dużych/

Bo nigdy nie dostali za to mandatu....A szkoda przydałoby sie i miasto by zarobiło.

Bo brzydzą się sprzątać po gigantach min po swoich pupilach

A co po malych psach nie trzeba sprzątać? Myślę że również trzeba i po tych małych sprzątać. Ja idąc ze swym psem zawsze sprzątam. Tak jak i swe podwórko na której mój piesek biega. Ale większość ludzi nie sprzątających po swoich pupilach to ludzie z bloku. Oni myślą że nie muszą robić tego oni tylko służby miasta. Brak u nich nawyku że lepiej się żyje jak wkoło jest czysto i ładnie.

Bo najlepiej gdy pies załatwią swoje potrzeby pod oknem sąsiada a jego właściciel jest analfabetą i ignoruje tablice z napisami o szanowaniu zieleni Po zwróceniu mu uwagi jest ordynarny

Tych, którzy nie sprzątają, nie nazwałbym ludźmi z bloku. To są po prostu ludzie bez kultury. Zaściankowy asortyment. Szkoda, że policja nie poświęci kilku miesięcy na wystawianie mandatów za właśnie niesprzątanie po pieskach czy np. za parkowanie w niedozwolonych miejscach - zwłaszcza na trawnikach.

na osiedlu szkolna bardzo czesto widze przez okno dziewczynki moze w wieku 9 i 12 lat , rano wychodza z takim pieskiem ale podnosza w woreczki kupy. Az mnie zaskoczyło miło. ze takie małe a juz znają porzadek. To chyba wychowanie rodziców, wiec mozna zachowac czystość-widać mozna. Dziewczynki pozdrawiam Was.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.