Garaże naprzeciw bloków 50 i 56

Czy ktoś coś wie na temat budowy garaży przy ulicy Szpitalnej naprzeciw bloków 50 i 56. Czy Spółdzielnia mieszkaniowa szykuje "niespodziankę" mieszkańcom tych bloków ?

Przecież tam już są garaże.

Dajcie spokój już z tymi garażami Tereny powinny być zagospodarowane zielenią , aby można było wyjść normalnie na spacer , a nie tylko garaże Nawiasem mówiąc w innych miastach nie ma w koło bloków samych garaży

A co z drzewami? Co z miejscami parkingowymi, absolutnie nie zgadzamy się

Jestem mieszkańcem bloku 50 i jestem przeciwny budowie, tak jak reszta moich sąsiadów, jeżeli już spółdzielnia coś chce tam zrobić, to niech zrobią nam porządny parking. Prośba do Pana burmistrza, proszę przed podjęciem decyzji porozmawiać z mieszkańcami, a do zarządu SMWL,, nie idźcie tą drogą " jak mawiał klasyk.

Ja też mieszkam w bloku 50 pytam po co są te tablice ogłoszeniowe z obu stron garaży prezes powinien zapytać mieszkancow bloku lub ich poinfoować o takim pomysle, czy wyrażają zgodę. NIE już SM posiada gotowe projekty i ma nas głęboko w d...Gdzie konkretnie te garaze?

Sami wybieracie swoich przedstawicieli do rady a pozniej placzecie. Na zebrania tez 4 liter nie ruszycie

Dobrze by było jeśli wybudowano by garaże dla mieszkańców niektórzy nie mają gdzie samochodu postawić. Garaże są dla ludzi jestem za. Ja nie mam garażu i chętnie bym kupił.

Pamiętam kiedyś było forum i pytanie dlaczego Spółdzielnia nic nie buduje. To już wiem dlaczego - bo jak chce coś wybudować to zawsze kilku się znajdzie mieszkańców którzy są przeciw. Ludzie kto wam dogodzi....

A od kiedy to żle , że Spółdzielnia chce budować garaże dla mieszkańców?

Deweloperzy budują bloki - ok, TBS ogłasza przetarg na budowę bloku - ok, Spółdzielnia chce wybudować garaże - ratunku, pomocy.

Prezes Spółdzielni chce budować garaże dla mieszkańców - Koniec Świata, Koniec Świata.

I bardzo dobrze, że chcą budować garaże.

Do zwolenników garaży, to niech spółdzielnia postawi wam pod oknami garaże, to bardziej będziecie zadowoleni, ale najlepiej to komuś. My mieszkańcy twierdzimy że to jest złe miejsce na garaże.

Dwa lata temu Spółdzielnia wybudowała 35 garaży dla mieszkańców przy ul. Szpitalnej naprzeciw Południe 10. Ludzie zadowoleni, mają piękne garaże i nikt nie narzeka jak Wojtek lub Wkurzony.Garaże są dla ludzi pewnie sam masz garaż to ci wsioryba....

Do Wkurzony - sam pewnie masz garaż i żałujesz drugiemu.

Czy Spółdzielnia będzie robić zapisy na nowe garaże?

Skąd ludzie mają info o tych garażach??? Żadnej budowy garaży na przeciwko bloków 50 i 56 NIE BĘDZIE ! Przestańcie dyskutować o temacie którego nie ma.

Ja z chęcią też bym zakupiła tam garaż. Wiadomo coś więcej?

Bardzo dobry pomysł. I tak tam są garaże tylko pod chmurką.

Czytam uważnie wszystkie komentarze i nie wierzę w to wszystko. "Trójkąt Bermudzki" bo tak można nazwać rejon bloków 50, 51 i 52, gdzie w szczycie bloku 50 od strony 56 znajduje się 7 miejsc parkingowych. Z drugiej strony podobna ilość. 14 miejsc dla zmotoryzowanych z trzech bloków teraz jest problem z zaparkowaniem auta. Mieszkańcy, pytam gdzie będziecie stawiać swoje samochody w momencie wybudowania garaży w miejscu, gdzie obecnie parkujecie swoje auta, pewnie na ulicy, ale i od tego zrobią obejście stawiając znaki. Jestem przciwny temy przedsięwzięciu. Zmotoryzowani mieszkańcy bloków 50, 51 i 52 pytam gdzie będziecie parkować !!!!! Nie można na to pozwolić!!!! Nikt nikomu nie żałuje kupna garażu, ale można przemyśleć i wybudować garaże w innym miejscu dogonym i niekomplikującym życia mieszkańcom "trójkąta bermudzkiego"......

Do obserwator , kup garaż i będziesz miał gdzie parkować ! Niepotrzebnie robisz z tematu wielkie halo, a nie, sorry Ty Trójkąt Bermudzki robisz. Nie będzie inwestycji to będą podnosić czynsze. Czego tu nie rozumiesz ? !

Dobry pomysł. Popieram.

Na terenach spółdzielni, żaden Burmistrz nie bedzie budował parkingów. /

panie burmistrzu bedziemy pamietac jak pan podpisze zgode

Nie chcemy w tym miejscu garaży, mieszkańcy lepiej by skorzystali gdyby tam był parking, nie każdego stać na garaż, inni bogaci mieszkańcy Grajewa kupią sobie te garaże, a my będziemy parkować pod 15,16,51,53,54. Tylko parking dla wszystkich w tym miejscu jest dobrym rozwiązaniem. Ale trzeba dobrej woli ...

Mieszkańcom bloków 50 i 56 potrzebny jest pożądny parking który przysłuży się wszystkim, a garaże niestety nielicznym.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.