niedziela, 17 października 2021

Następni do Strajku

Teraz czas na najbiedniejszą grupę społeczną Nauczyciele Szok !

Policjantom dałbym ale nauczyciele..

Na naszych oczach Polska stanie się krajem patentowanych głąbów, czego dowodem są tego typu tematy i wypowiedzi takie jak "Antka". Jeszcze kilka lat i uczyć będą tego pokroju ludzie. Znam tę pracę i za takie pieniądze to mógłbym poudawać, że pracuję. Tylko jedno zasadnicze pytanie: kto wykształci Wam tumany przyszłych lekarzy, inżynierów i innych specjalistów?

Antek policjantom ?! Tak pensje zaczynają się od 3850zł na rękę! Nauczyciel zaczyna od 2300zł na rękę... A gdyby nie nauczyciele to nie było by policjantów...

Do zawodów takich jak policjant, nauczyciel, czy urzędnik nie ma pozytywnej selekcji. Nie wybiera się osób które spełniają normy psychiczne, fizyczne czy moralne. Wybiera się takich którzy chcą bo lepsi nie chcą za taką kasę marnować życia. Potem macie pretensje że policja ślepo wypełnia polecenia polityków lub boi się wlepić mandatu jakiemuś biznesmenowi, nauczyciel nie jest w stanie niczego nauczyć, a urzędnik przeciąga sprawy bo nie chce podejmować decyzji.

Uważam żeby dać policjantom podwyżki bo dużo roboty mają a nauczycielom nie ponieważ oni prawie nic nie robią, znam realia zaangażowania tej grupy zawodowej...

Proszę się zająć uwagami swoich pociech, a nie stanem konta nauczyciela czy policjanta. Nikt Was o zdanie w sprawie strajku, czy podwyżek, nie pyta!!!

Policjantom jak najbardziej ,pracuja piatek,swiatek dzien czy noc.Maja do czynienia z roznymi ludzmi.Natomiast nauczyciele robia wielka laske ze przyjda do pracy o ich wykladach nie wspomne .Oczywisvie sa i wyjatki.Dobrego bata i do pracy sie wziac,!

Jestem za podwyżkami ale dla naprawde ważnych funkcji np policja a dla nauczycieli nic nie dawalbym

Z doświadczenia swojego, ponieważ jestem uczennicą jednej z grajewskich szkół mogę tylko powiedzieć, nauczyciele na podwyżki nie zasługujecie, a co do policji to i owszem tej grupie zawodowej powinni podnieść znacznie pensje

Jeśli chodzi o podwyżki to uważam, że nauczycielom się nie należa ponieważ mają mało pracy, tak naprawdę zarabiają za nic nie robienie, państwo powinno dawać podwyżki ważnym sprawom np policja i wojsko ktore bronią granicy

E grajewo jak zwykle cenzura nie napiszą że nauczycielom się podwyżki nie należą

Jesli chodzi o protest srodowisk nauczycielskich to mowiac krotko wezcie sie do roboty /

Dzięki zdalnemu nauczaniu ludzie poznali się na nauczycielach, kogo na co stać i jak prowadzona jest lekcja. Dlatego tak nisko oceniana jest praca nauczyciela.

Szczerze powiedziawszy ja to nauczycielom jeszcze odjełabym parę złotych bo i tak nic nie robią. Siedzieć i się mądrzyć to każdy tak może. Tylko że nauczycielom za to jeszcze płacą...

Co do strajków to napewno jestem za podwyżkami dla policji ale żeby nauczycielom dawać? Szczyt bezczelności

Każdy się poznał na nauczycielach podczas zdalnego nauczania, jak ktoś mi mówi że jest nauczycielem to aż się we mnie gotuje, bo przez te zdalne nauczanie tak obnizyliscie szacunek do tego zawodu wy samu nauczyciele!

Kiedyś nauczyciel to był "Ktoś"

Nauczyciele zawsze narzekali na swoje zarobki i zawsze wg.nich beda one za male.Kuzynka jest od 10 ciu lat nauczycielka i jest zadowolona z zarobkow .Pracujac wczesniej w sklepie zarabiala o polowe mniej i pracowala wiecej niz w szkole.

Niech nauczyciele nie narzekają oni mają bardzo dobrze, należy dać podwyżki ale dla policji a nie dla nauczycieli

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.