wtorek, 26 października 2021

Spółdzielnia i podzielniki

Czy któraś spółdzielnia zrezygnowała z podzielników na podstawie podpisów lokatorów? Jak teraz wygląda wasze naliczanie ,czy płacicie więcej ?

Bl. 62 ,Poludnie zebral wiekszosc podpisow by zlekwidowac podzielniki spoldzielnia to zaakceptowala i otrzymalismy odpowiedz ze z dniem 1stycznia 2022 roku przechodzimy na ryczalt i bylo ok ,, ale znalazla sie taka osoba ktora dla kilku osob zrobila wode z mozgu i zrobili druga liste i dlatego zostalismy po staremu te osoby sa 100 lat za murzynamy ,, zawiedlismy sie na jednej osobiwe , blok wie o kogo chodzi ,, a spoldzielnia nie ma swojego zdania i tak dziwnie postapila sama siebie podwazyla ,,,,, Lokator

Wiecej o wiele wychodzi

No jest drożej co tu duzo gadac

Zrezygnowały dwa bloki, jeden na Centrum i jeden na Południu.

Dużo drożej jest? Bo czasami lepiej dopłacić parę groszy ale mieć cieplutko i mieszkania dogrzanie a nie Zimnice

Ja tez mam nadplate ale trzeba oszczedac te dwa bloki co zrezygnowali z podzielnikow sa
b. zadowoleni lepiej na rok doplacic 200 ,lub 300 zl i miec cieplo a to jest wszystko oszustwo i tyle

Jest drogo ,trzymacie się tych podzielników ,zimno macie w mieszkaniach a co będzie jak tona węgla ma kosztować 2 lub nawet 3 razy tyle ,zobaczymy jaka później będzie zimnica a ceny za ogrzewanie będą z kosmosu .Może w końcu zapłacicie te 50zl miesięcznie więcej ale będzie ciepło i dogrzanie z każdej strony .Płakać tylko nad tymi co nadal wierzą w podzielniki przecież to jeden wielki przekręt .

O ile mi wiadomo ma być ponowna podwayżka za ciepło więc skoro będziemy płacić dużo za centralne to niech szanowna spółdzielnia zlikwiduje podzielniki i wtedy wszyscy będą mieli ciepło.

Lokator masz racje ale sa takie osoby ze az placzo i chca miec podzielniki ,, takie sie znalazly osoby w bl 62Poludnie a juz mielismy na pismie ze z dniem 1stycznia 2022rok przechodzimy na ryczalt ,ale polecieli z placzem i spoldzielnia cofnela swoja decyzje ,,, cyrk ,,,

Lokator 62
Widocznie większość chciała podzielniki

Widocznie nie wiedza co chca , teraz juz nie chca podzielnikow a latem chcieli tak jak ktos juz napisal ,, ze sa 100 lat za murzynamy ????

Mieszkanie 40 m2 bez podzielników płacę 1200 zł rocznie ryczałtowo. Jest bardzo ciepło, napiszcie jak to wyglądałoby cenowo z podzielnikami.

Podzielniki to zagrzybione mieszkania sąsiad podgrzewa się od sąsiada.Od kąd zlikwidowano podzielniki nikt nie skarży się na grzyby w mieszkaniach a i ciepłe sweterki są pochowane.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.