niedziela, 26 września 2021

Następni do Strajku

Dzisiaj policja ma zacząć akcję protestacyjną ze względu na słabe zarobki. Im w głowach sie poprzewracało Za co ?

Uff całe szczęście, że w urzędach strajków nie robią... Normalni ludzie przy minimalnych zarobkach...

Mało ,mało .Kto jak kto ale oni z budżetu są najbardziej dofinansowani.

oni niosą przemoc a nie pomoc Zero podwyżek

A chcieli byscie tak jak oni urzerac sie a nawet ryzykowac zyciem. Oni maja do czynienia z nacpanymi, pijanymi, agresywnymi przestepcami. No nie wiem czy chcieli byscie taka prace. Oni tez maja rodziny. To proste, nie lam prawa to cie nie zatrzyma policja i nie bedziesz mial powodu by na nich nazekac.

Nie no oni są coraz bezczelni za co jak bili ludzi w większych miastach za maski co strajkowali

Na Żoliborz kobiety pałować, a nie strajkować!!!

lekarze rozumiem ale Policja za co
Niech lepiej się starają o nową dostawe gazu a nie podwyżki

Jestem za podwyżką dla policjantów za to że z szurami antyszczepionkowcami sie użerali i strajkami kobiet

Może jak zaczną płacić przyzwoite pieniądze to i więcej przyzwoitych ludzi będzie tam chciało służyć. Z szacunkiem i powodzenia w walce tym przyzwoitym w mundurach.

Śmieszni są ci policjanci, proponuję zmienić pracę, bo zarobki w porównaniu do innych w budżetówce są kosmiczne. Zadzwoń że ktoś tłucze kogoś na osiedlu to 300 metrów pół godziny będą jechali. Mam nadzieje, że żadna grupa społeczna nie poprze tych postulatów, bo zwyczajnie nie ma podstaw.

Ja jestem za podwyżkami dla wszystkich.Posłowie sobie podnieśli o 60%.a robolom grosze powinni wyjść wszyscy

jak Policji zabraknie to zrozumiesz, co znaczy wyjść na ulicę, jechać bezpiecznie autem. Narzekacie a każdy z was uważa że ja nie łamę prawa, to inni , to inni robią wypadki, kradną, napadają, ja jestem święty i nikt nic mi nie zrobi. Policjanci mają przywileje, ale ich zarobki to naprawdę żenada, proponuję okiełznać naćpanego gościa, grzecznie by nikt nie zarzucił ci złej interwencji, łatwo gadać trudniej zrobić. Jestem za porządkiem i dobrze pracującymi policjantami za godziwe pieniadze.

Jak w kazdym zawodzie sa policjanci i policjanci.Osobiście jestem za podwyzka i żeby wiecej ludzi po dokładnej weryfikacji trafiało do policji.Gdyby nie oni to strach by było na ulicę wyjść. Dziękuję im za to.

Widać jak gówno wiesz na temat pracy policji

Niech wezmą drugi etat.

Policjant na starcie! ma 3850zł na rękę - człowiek który szoruje krawężniki...

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.