niedziela, 26 września 2021

Darmowe testy na koronowirusa

Dlaczego nie ma w naszym bogatym kraju możliwości zrobienia bezpłatnego testu (tuz za rogiem), jak np. u naszych zachodnich sąsiadów ? W Niemczech , testy bezpłatne oferuje sie w wielu różnych placówkach oraz aptekach i w razie potrzeby np. koniecznego wyjazdu taki test mozna wykonać wielokrotnie za darmo ?!

Jak zaczniesz płacić podatki w tym kraju to będziesz mógł też współdecydować o ich wydawaniu na np. testy dla osób które wpadają tylko do Polski w ramach odwiedzin.

Niezadowolony, po czym wnosisz te swoje aluzje odnosnie mojej osoby ?
Nie rozumiesz pytania w mojej wypowiedzi ? Napisze wiec prosciej w Niemczech istnieje tzw, "Bürgertest" z ktorego moze korzystac kazdy majacy zameldowanie- rowniez pan Kowalski z Polski- bez wzgledu na to czy placi podatki , czy korzysta z przywilejow socjalnych- panstwo niemieckie na to stac - czy teraz rozumiesz sens mojej wypowiedzi?!

abcd - wystarczy się spakować i mknij do tej krainy miodem i mlekiem płynącej...

Pisowskim elitom z gory za dobre rady pragne podziekowac.

Do Anna, twoja wypowiedz jest juz klasyka pisowskich wyborcow. W momencie kiedy nie macie nic madrego do napisania wydajecie zalecenia opuszczenia kraju - mijajac sie z tematem. Widocznie nigdzie nie jezdzisz zagranice (nawet na urlop), poniewaz masz swoj pisowski raj na miejscu i dlatego mozliwosc darmowego zrobienia testu ciebie nie interesuja. Zadam tobie pytanie niezwiazane z tematem, gdzie ty wyjedziesz, kiedy kaczokomuna upadnie- na Bialorus , Wegry - czy do Korei Polnocnej?

Gorsza cenzura jak na starym FORUM, nie ma wolnosci wypowiedzi, to jak mozna dysktowac patrzac tylko na obrazki. To tak ma wygladac NOWY LAD ORAZKOWO bez SLOWA.

Przecież ta cała plandemia jest tylko po to żeby robić na niej dużą kasę i zniewolić ciemny lud. Tak samo jak szczepionki, chyba nie myślicie, że one są darmowe ?

Dokładnie zgadzam się z a
Super podsumowałaś

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.