niedziela, 26 września 2021

Pranie wełny

Czy na terenie Grajewa wypiorę wełnianą pościel? Jeśli tak, to gdzie?

Dlaczego kupujesz welniana posciel jak nie umiesz jej prac, nie bylo pralek i kazda kobieta potrafila kazda posciel wyprac, a ty kupujesz i nie wiesz jak prac. Kup pralke do wszystkich gatonkow materialu.

Do Barana: kiedyś to były inne czasy, które dawno minęły i proszę nie sprowadzać prania tylko i wyłącznie do kobiecych obowiązków. Teraz to powinno byc wstyd mężczyznom, że nie potrafią włączyc pralki i głoszą takie opinie na temat podziału obowiązków. Gdyby Pan wiedział, jak wygląda pościel wełniana, to by Pan również wiedział, że jest ona wielkich gabarytów i nie wejdzie do normalnej pralki. Kolejna rzecz to taka, że należy dodać do jej prania lanolinę dlatego powonno się poszukac specjalistycznej pralni.

Grajewianka 2,,, Ty swoie Gabaryty zostaw sobie. Jezeli kupujesz do swoich gabarytow posciel, to kup sobie pralke dopasowana do gabarytow. Bo wiem ze sa takie Pralki co piora wszystkie gabaryty i wszystkie rodzaje materialow, sam uzywam takich pralek i suszarek i nie mam z tym problemow. Nie kupuj na pokaz ze masz welniana i nie wiesz co teraz masz zrobic. Najpierw pomysl a pote.m kupuj

Do baran.Ja też mam pralkę i suszarkę ,ale taką pościel pierze się w pralni .Nie obrażaj nikogo bo nie wiesz jakich gabarytów jest Grajewianka.Nie masz nic do powiedzenia to nie zabieraj głosu.

Baran, a coś Ty taki nerwowy, to tylko pranie więc wyluzuj-:)

Basia ja nie jestem nerwowy, jestem wyluzowany tylko jak sie kupuje jakas rzecz to trzeba pomyslec jak ja uzywac i jak prac anie na pokaz i potem szukac ratunku na forum bo nie wie co z nia zrobic.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.