niedziela, 26 września 2021

Żłobek czy niania?

Witam proszę o udzielenie rad mam które stały przed wyborem niani czy żłobka. Proszę o wstrzymanie się zbędnych komentarzy

Złobek polecam z czystym sercem. Dzis o dobra troskliwa nianie jest trudno.

Zależy od dziecka . Jak dobrze się zaklimatyzuje w żłobku to ok, ale pamiętaj czasami to wymaga czasu i cierpliwości. Czasami płacze miesiąc a potem jak ryba w wodę. Żłobek tańszy ,zawsze z dziećmi.

Zdecydowanie żłobek ! Moje dziecko miało 1 i 2 miesiące jak poszło do żłobka. Ale jego rozwój był zaskakujący. Kwalifikacja dzisiejszej niani daje wiele do myślenia...

Nie wiem jak ze żłobkiem ale żadna niania nie zagwarantuje tego co dziecko ma w przedszkolu nie ma mowy

Ty nie pytaj ludzi co jest dobre, kazde dziecko jest inne. Widac ze chcesz zrobic z dziecka gwiazdora. Najlepsza wiedze powinni miec rodzice Dziecka, Matka i Ojciec, a nie obcy ludzie ktorzy nawet nie znaja twego dziecka. To rodzice powinni podjac decyzje nie internet.

Katoliku nie proszę nikogo o podjęcie za mnie decyzji, tylko poprostu chce porady w tej sprawie.

Żłobek i do roboty. 500+ tylko dla pracujących.

katolik to prowokator !

jak dziecko jest trochę samodzielne czy chodzi , jak tam jedzenie to ŻŁOBEK , ale trzeba liczyć , że dziecko będzie chorować .czy pracodawca pozwoli iść na zwolnienie , a co do niani nie wszystkie są nie "kumatę". wykwalifikowana niania to nie będzie za grosze pracowała .

Jestem bardzo zadowolona ze żłobka w Grajewie.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.