Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
Szymon
Dodano: 2020-06-24 13:13:54
Otwarto: 5613

Wojska amerykańskie w Polsce

Co sądzicie o następnych 2000 żołnierzy amerykańskich, którzy będą stacjonować na terytorium Polski i którzy nie będą podlegać polskiemu prawodawstwu? Osobiście jestem przeciwny , żeby w moim kraju stacjonowała zbrojna armia wyjęta spod prawa. Kiedyś Mazowiecki sprowadził do Polski krzyżaków na szczególnych zasadach. Wiadomo czym się to skończyło.
Daniel z Grajewa
Dodano: 2020-06-24 18:49:00
Wlazi w tylek i tyle. A zreszta polska dawno oddana w rece innych panstw.

Pokój i Wolność
Dodano: 2020-06-24 19:11:00
Ukraina już kolejny rok ma wojnę i okrojone państwo , cofnęła się gospodarczo o kilka dekad . Porozumienie Mińsk 1 , Mińsk 2 - Francja , Rosja , Niemcy porozmawiali przy stole, poklepali po plecach Poroszenkę i tyle. Czy Amerykanie nam pomogą podczas ewentualnej napaści nie wiemy, ale Pan prezydent Putin też nie wie. Dla Niemiec i Rosji nie zależy na silnej Polsce bo to poważne kraje myślące długofalowo - jak historia pokazuje. Ameryka ma w tym interes aby nie doszło do sojuszu Niemcy(technologia)-Rosja(surowce) -Chiny(surowce,przemysł,zakusy na przyszłego hegemona świata). Jesteśmy niestety po 2 wojnie światowej małym i słabym militarnie państwem . Do mocarstwa nam niestety daleko pod każdym względem.

a
Dodano: 2020-06-24 19:24:00
PiS i jego wyznawcy uwazaja ,ze reprezentacja w naszym kraju tak wielkich jednostek armii amerykanskiej stacjonujacej w naszym kraju, daje wielkie poczucia bezpieczenstwa i ma na celu odstrzaszac odwiecznych wrogo do Nas nastwionych sasiadow. Amerykanskie wojska zapewniaja nam, ze wszystkie wrogie nam panstwa w calej Europie nie odwaza sie na tak silne militarnie (wzmocnione ) i suwerenne panstwo napasc. Jak wiadomo wrogow stworzonych przez pisowskie nie-rzady mamy bardzo wielu w Europie.

patinek
Dodano: 2020-06-24 19:54:00
Też jestem przeciwny/ Czemu Polska zawsze musi być sługusami czy to Niemiec czy Ameryki czy kiedyś Związkowi Radzieckiemu. Kompletnie brak własnego pomysłu na politykę zagraniczną i obronną. Ameryka pod wodzą Trumpa czy nawet nie zawsze gra na siebie. Ludzie są nienormalni, że zachwycają się tak tą Ameryką.

Robert
Dodano: 2020-06-24 20:00:00
Ale już nasza taka historia, jak nie armia Zwiazku Sowieckiego to w zamian armia U.S.A. Taką my Polacy mamy niepodlegość. Tylko pytanie gdzie nasze wojsko. Skoro takie małe państwo jak Izrael potrafi zorganozwać solidną obronę państwa. Dlaczego Polska potrzebuję "silnego ramienia" ?.

Giżycko
Dodano: 2020-06-24 21:55:00
Patinek w 1939 była samodzielna Polska, nie była niczyim sługusem. A jak to się skończyło wszyscy wiemy. Nie pisz bzdur. Akurat w tym aspekcie, jak i w wielu innych PiS ma rację.

United
Dodano: 2020-06-24 22:08:00
Bardzo dobrze, że wojska USA stacjonują w Polsce. Jest to gwarancją pokoju w tej części Europy. Graniczymy z odwiecznym wrogiem Rosją, która od wieków imperialne zapędy. Jedynie silne wojska nasze i sojusznucze są w stanie oddalić ewentualny atak na Polskę. Cieszcie się, że mamy tutaj pokój. Tylko dlatego, że jesteśmy w NATO. Kto myśli inaczej i traktuje Rosję, jako przyjaciela jest w błędzie. Nie chodzi o zachwycanie się Ameryką. Fakty są takie, że USA ma najpotężniejszą armię na świecie. Najlpeszy, najnowocześniejszy sprzęt i ściśle tajne rodzaje broni i uzbrojenia, o którym dowiedziałby się świat dopiero w chwili wojny na dużą skalę. Co do Izraela to Izrael sam, jako taki bez potężnego wsparcie finansowego, militarnego, technologicznego i wywiadowczego ze strony USA już dawno zostałby wchłonięty przez kraje arabskie. Jeśli ktoś jest przeciwny armii USA na naszej ziemi to jest szkołach sowieckich albo ma kompletnie wyprany mózg przez TVN, wp, Onet, Interię i GW.

J24
Dodano: 2020-06-24 22:12:00
Zgadzam sie z ,,gizycko" PIS ma racje i b.dobrze ze wojska USA sa na naszej ziemi Rosja jak i inne panstwa czuja respekt bo przeciez nie oszukojmy sie nasza armia jest zbyt slaba i to przez kogo przez uwczesny rzad

abcd
Dodano: 2020-06-25 00:54:00
Stacjonowanie wojsk amerykanskich , jest potrzebne do rozgrywek politczynych USA w ktorych Polska nie liczy sie i nie odgrywa zadnej roli- niestety! Tutaj chodzi o mocarstwa takie jak Rosja i Chiny z ktorymi USA musza sie liczyc, poniewaz stanowia dla nich powazna konurencje- sczegolnie Chiny. Ta rzekoma ochrona granic naszego panstwa i gwarancja bezpieczenstwa od strony ( pomijam smieszna liczbe) wojsk amerykanskich, to jakis absurd- chociazby z uwagi na brak zagrozenia.

Kamil
Dodano: 2020-06-25 08:27:00
Jak się pozwala aby Macierewicz rozwalił nam armię to potem trzeba szukać ochroniarzy. Najlepszy sposób na zapewnienie bezpieczeństwa to tworzenie trwałych połączeń z gospodarkami sąsiadów. Przypomnę że najlepszy nasz sprzęt to wynik współpracy z Finami czyli Rosomaki, a wolimy płacić miliardy bez przetargu w nadziei że w razie czego USA nam pomoże. To proszę poszukać jak USA wykorzystał Kurdów, a wcześniej w podobny sposób Afgańczyków. W 1939 także woleliśmy liczyć na dalekie kraje, zamiast wcześniej współpracować z np Czechami.

Anna
Dodano: 2020-06-25 10:31:00
Do a .pewnie wolałbyś ruskich?

obywatelka
Dodano: 2020-06-25 13:49:00
W pełni popieram stanowisko Kamila bo to jest jak w przysłowiu" lepszy sąsiad za miedzą niż brat za granicą......"

B
Dodano: 2020-06-25 15:05:00
Anna, nie nie wolałbym. Wolałbym Polaków.

Darek
Dodano: 2020-06-25 15:58:00
@ "tegi" i wspanialy myslicielu. Rozumiem, ze miales sen o schizofrenicznej wielkosci i zapragnales osiusiac nogawke Amerykanom.

marian
Dodano: 2020-06-25 16:23:00
żadnych wojsk okupacyjnych, ruskich niemieckich czy amerykańskich tylko czy kiedyś będzie taka władza, która to ogarnie , bo te wszystkie marionetki po-pis -sld itd. raczej nie

United
Dodano: 2020-06-25 17:48:00
Nie Macierewicz rozwalił armię tylko Bogdan Klich i całe Tuskowe otoczenie. Skąd informacje czerpiecie? Z russia today? Macierewicz armię rozwijał i wywalił agenturę ruską z centrum eksperckiego NATO w Polsce.

proste
Dodano: 2020-06-25 18:12:00
Po co te wojsko toć od wszelkich chorób i zarazy nie obroni.Zamiast wydawać kasę na to co nie potrzebne powinni wspierać Domy Opieki Społecznej, hospicja,szpitale bo tam ludzie potrzebują pomocy.Niektórzy mają renty ok 1000 zł a DOS ile kosztuje. To koczują gdzie się da.Żaden prezydent o tym nie myśli,że od atomu i wojny giną ludzie.Zamiast się zbroić powinni ugody szukać.

lol
Dodano: 2020-06-25 18:44:00
te wojsko nie potrzebne zwykły człowiek wie jak przyleci śmierdząca bomba to koniec a jest wiele innych problemów i programów do realizowania

a
Dodano: 2020-06-25 21:28:00
Darek- zapewne jeszcze nikt (zaden chlop) ci nie dogodzil i znow latasz zaczepiasz i podrywasz. Musisz byc nieatrakcyjny, ze zaden facet ciebie nie chce i do tego nie potrafisz sie przyzwoicie sie zachowywac. Fiksacje analne daly znac o sobie znow i popadasz znow w skrajnosci w skrajnosc ! Znajdz w koncu tego chlopa... no tak tylko jaki chlop z toba wytrzyma i ci dogodzi.Moze kota (idac sladami prezesa )sobie przygarnij.W Grajewie jest tyle bezdomnych kotow- tylko go nie mecz- prosze !

Kamil
Dodano: 2020-06-25 23:46:00
United, ale głowę masz wypraną. Sam NIK kierowany przez Banasia podaje że w latach 2016-2018: "Ocena wynikająca z przeprowadzonej przez NIK kontroli w obszarze szkolenia podoficerów i szeregowych zawodowych w jednostkach podległych Dowódcy Generalnemu Rodzajów Sił Zbrojnych jest krytyczna. Szkolenie w ocenie Izby nie było prowadzone w sposób pozwalający na przygotowanie żołnierzy do realizacji zadań zgodne z potrzebami Sił Zbrojnych RP". "Kontrolerzy podkreślają, że pogłębiają się problemy dotyczących zmniejszającego się stanu ukompletowania kadry instruktorskiej w jednostkach szkolnictwa wojskowego i ich negatywnego wpływu na realizację szkolenia, a przedsięwzięcia podjęte dla poprawy stanu rzeczy okazały się nieskuteczne". Tłumacząc. Czystki przeprowadzone przez Macierewicza, który pozbył się oficerów szkolonych w strukturach NATO i sprawdzonych w Iraku oraz Awganistanie doprowadziły do paraliżu sił zbrojnych. Ty wyobrażasz sobie że USA dzielą się dokumentami z osobami których sami nie sprawdzili? Paraliż dotyczy nie tylko personelu ale także uzbrojenia, np do dziś nie mamy helikopterów, a cały sprzęt który można oglądać na paradach wojskowych się robi przestarzały bo pochodzi z przetargów rozstrzygniętych w czasach SLD, PO, PSL. Macierewicz wolał kupować Ławki Niepodległości i samoloty dla VIP. Za ten stan odpowiada także Zwierzchnik Sił Zbrojnych, czyli obecny Prezydent.

abcd
Dodano: 2020-06-26 00:14:00
United- w jakiej formie Rosja zagraza polskim terytoriom , prosze przedstawic konkretne fakty ? Prosze nie powolywac sie na historyczne fakty nie z tej epoki, tylko podac przyczyny realnego zagrozenia. Kazdy myslacy czlowiek wie ,ze ani Rosja ani Niemcy, nie sa krajami z tamtych czasow kiedy byly dla Polski zagrozeniem . W jakim celu mialaby Rosja napasc na Polske? Zakladajac hipoteze napasci militarnej jakiegos "wrogiego"panstwa na nasz kraj, mam pytanie z tym zwiazane; -czy ty naprawde wierzysz w pomoc amerykanaska w przypadku agresji na Polske ? Nie sadzisz chyba, ze te wojska , ktore u nas stacjanuja stanowia wielki potecjal obronny naszego kraju, przed ktorym Rosja mialaby jakikolwiek respekt i strach ?!

Darek
Dodano: 2020-06-26 00:53:00
@a-boze ty stworzenie. Juz od kilku miesiecy powtarzasz te same zafiksowane bal bal. Czyzbys, w poszukiwaniu bratniej meskiej duszy nie mial szczescia znalezc kogos z odpowiednim "wackiem", ktory potrafil by zaspokoic twoje fiksacje i bylby w stanie wyleczyc ciebie z hronicznego siusiania po nogawkach. Milych wrazen.

a
Dodano: 2020-06-26 01:39:00
Anna- czeskich wolabym , czeskich, ale Rosjan tez sie nie mam powodu bac. Przeciez Rosja to nie tylko Putin i wszystkie inne przykre (dla ciebie ) skojarzenia, ktore wyborcy Pis-u zawsze cofajac sie w przeszlosc wypominaja -naprzyklad - zabory - czy II wojne swiatowa. Madry jest kraj ten,ktory szuka przyjazni z sasiadami, a nie sporow. Co nam moze dac sojusz z USA?- nic- zero- to tylko pusta , utopijna wymyslona przez malego dyktatora - prezesa w jednym-propaganda , ktora sluzy do realizacji jego rusofobii i germanofobii !

a
Dodano: 2020-06-26 12:32:00
Darek - czy to ja ciebie podrywam ? Zidociales juz calkiem ,ze nie odrozniasz juz faktow, ze to ty komentujesz nie na temat, prowokujac zawsze tymi samymi klasycznymi obrazliwymi , glupimi zaczepkami ,ktore nigdy nie sa zwiazane z tematem . Czyzby twoje zidiocenie spowodowane pisowska propaganda kompletnie odebralo tobie rozum -zakladajac ,ze w ogole go miales ? Tobie chyba prostata bije na mozg? I w desperacji podrywasz facetow !Oczekujesz madrej wypowiedzi na twoje pranoje jakimi tutaj wszystkich obdarowujesz ? Jestes zywklym prymitywnym ,malym czlowieczkiem z kompleksami i na dodatek analfabeto .Ciagle sie tobie wydaje ,ze obrazliwe i glupie teksty jaki tutaj nieustannie wypisujesz sa dobrymi armumentami w dyskusji.Fakt ten czyni z ciebie zywkla uboga -duchowo kreature, ktora wchodzi na formum w jedym celu-po to by OBRAZAC WSZYSTKICH,ktorych komentarze nie podobaja sie !

a.b
Dodano: 2020-06-26 14:17:00
Boję się ,ze Tramp wpakuję nam bron atomowa.gdzieżby ona powstala, na wschodzie blizej Putina.Wojsko i wszystkie inne z nimi militaria na dzis przywiozą prosto z Niemiec.To wydatki i jeszcze 2 % placic do Nato.Piszecie różne tresci ,ale to nie jest smieszne.Pani Mosbacher dzis mowi w Wilturalnej pl,ze we wrzesniu bedzie umowa dot.uzgodnien w zakresie broni atomowej.Wszystko dzieje się przed wyborami Trampa.Nasz prezydent pozbiera i zbroi się .a Putin i tak najsilniejszy.bo on wcale jak mowi na Ukrainę nie napadł to Polska Platworma Obywatelska./prezydencie Duda kontroluj sie./

Darek
Dodano: 2020-06-26 19:27:00
@a Nie przesadzaj, ze oczekuje od przesiaknietego totalnym zidioceniem osobnika jakiejs madrej wypowiedzi. To nie te klimaty! Z twoich ust nic,poza totalna glupota i agresja-nic co moze byc dobrego nie jest w stanie wyjsc. Masz schizofreniczny obled na punkcie twojej "inteligencji". Ciagle powtarzasz to samo. Wydaje mi sie, ze nie jest to tylko problem bijacej na mozg prostaty, ale rowniez, ta twoja "totalna" impotencja, zarowno ta fizyczna, jak i ta intelektualna rzucila ciebie na kolana w poszukiwaniu duzego "wacka", ktory bylby lekiem na twoje zyciowe dolegliwosci. Te agresje, da sie wytlumaczyc nieudana proba przykrycia braku wlasnej akceptacji. To takie psychogenne, ze nie mozesz tego kontrolowac, dlatego tez przypisujesz innym.

Jan102
Dodano: 2020-06-27 00:26:00
Darek- jest najlepszym przyladem ,jakie elity zanajduja sie w szeregach tych, ktorzy slepo popieraja pis i kosciol! Najciekawsze jest to, ze Darek nie wstydzi sie wlasnej glupoty, ktora ja rowniez mialem zaczyt poznac i podziwiac, poczawszy od lewatywy a skonczywszy na innych perwersyjnych i praktycznych z darkowego punktu widzenia poradach seksualnych. Widac ,ze sie nieszczesnikowi znow pogorszylo, bo widocznie nie moze znalesc chlopa z velkim kurcem ,ktory by zaspokoil po lewatywie jego doglebne pragnienia. A moze Darek przezywa co w stylu golowa swieje prostata szaleje, to mozna zrozumiec, ale trudno pochwalac jego nachlnosc w poszukiwaniach i glupie wybryki na e-Grajewo.

a
Dodano: 2020-06-27 12:32:00
Darek-nie potrafisz nic madrzejszego wymyslec tylko powielasz moje wypowiedzi minimalnie je przekrecajac. Pisowski prostaku nadal nie pojmujesz, ze ja ciebie nie zaczepiam i nie obrazam pierwszy. Czy straciles juz kompletnie kontakt z rzeczywistoscia, ze nie masz najmniejszej swiadomosci tego jak sie tutaj zachowujasz w stosunku do tych ktorych podrywasz prowokujac swoimi pranodidalnymi wypowiedziami, ktore sluza wylacznie do zaspokojenia twoich perwersji i nieuleczelnej glupoty. Widocznie masz wiele przypadlosci chroniczynych i ogromne zaniki z pamiecia, skoro nie wiesz o tym ,ze sprowadzasz zawsze dyskusje do prymitywnego poziomu (nie na temat) z ktorego tutaj slyniesz. Trzeba odzaczac sie wyjatkowa glupota, zeby nie dotrzegac tego co inni (ktorych rowniez w identyczny sposob obrazasz bez podstawnie) o tobie pisza !Niczego nie przypisuje innym , tylko pisze o faktach na temat twojej nieuleczalnej glupoty i innych chroniczynych przypadlosciach ,ktore obnazasz tutaj w postaci obrazliwych totalnych atakow na komentujacych- co niewatpliwie jest dowodem ,ze cos ci na leb nachodzi i podpowiada , zebys ekpsonowal swoje zidoicenie, ktoremu towarzasza objawy zlosci, zwisci , nienawisci, psychoza maniakalna powiazana z perwersja na tle niespelnionych fikscji analnych.

Darek
Dodano: 2020-06-27 15:13:00
@Jasko 102 nie rozpaczaj jakie elity zanajduja sie w szeregach popierajacych PiS i Kosciol. Natomiast najciekawsze bylo to, ze przez kilka miesiecy nie dales zadnego znaku zyciea na e-Grajewo. Czyzby twoj chlop z velkim kurcem wprowadzil ciebie w tak wielka ekstaze, ze nie miales sil i natchnienia na zaprezentowanie "polucji" intelektualnych na tej stronie. Szkoda, ze to tak szybko sie zakonczylo. Mielismy nadzieje, ze ta twoja radosc z ekstazy bedzie trwala dluzej. Niemniej jednak cos pieknego przezyles, ze po raz kolejny zaangazowales sie w idee ponownego przezycia ekstazy i polucji z chlopem z velkim kurcem. Zycze ci powodzenia, abys "doglebnie" to przezyl.

Jan102
Dodano: 2020-06-27 23:32:00
Darek- cos slabo kontrolujesz e-Grajewo, skoro stwierdziles ,ze nie bylo mnie tutaj "przez kilka miesiecy" Jestes nie tylko w obledzie ale i w bledzie i nie zdajesz sobie z tego sprawy!

Darek
Dodano: 2020-06-27 23:32:00
@a- biedne ty boze stworzenie. Powiedz mi, cos ty modrego walnal ta kolejna twoja wypowiedzia. Ciemny prostaku, nadal nie czaisz, ze pierwszy ciebie nie zaczepiam i nie chwale twojego braku swiadonosci, ze nikt przy zdrowych zmyslach nie popiera twoich schizofrenicznych zalotow, ktore pomagaja tobie przetrwac stan nieuleczalnego zidiocenia. Pozwole sie nie zgodzic z twoja psychogenna glupota, ze ktos ciebie popiera i broni w tych zidiocialych wypowiedziach. Nie zamierzam komentowac tego, co ci- w tych "polucjach" i fiksacjach pseudointelektualnych nachodzi na leb i dlaczego ta nieuòeczalna glupèota napadasz normalnych ludzi.

Darek
Dodano: 2020-06-27 23:40:00
@a- biedne ty boze stworzenie. Powiedz mi, cos ty modrego walnal ta kolejna twoja wypowiedzia. Ciemny prostaku, nadal nie czaisz, ze pierwszy ciebie nie zaczepiam i nie chwale twojego braku swiadonosci, ze nikt przy zdrowych zmyslach nie popiera twoich schizofrenicznych zalotow, ktore pomagaja tobie przetrwac stan nieuleczalnego zidiocenia. Pozwole sie nie zgodzic z twoja psychogenna glupota, ze ktos ciebie popiera i broni w tych zidiocialych wypowiedziach. Nie zamierzam komentowac tego, co ci- w tych "polucjach" i fiksacjach pseudointelektualnych nachodzi na leb i dlaczego tez, ta nieuleczalna glupota napadasz normalnych ludzi na e-Grajewo. Dobrej nocy.

a
Dodano: 2020-06-28 01:06:00
a- dobre, Darek widze ,ze podrywasz juz "Jana 102",piszac erotyczne listy do niego z wlasnych doswiadczen erotycznych. To byly chyba jenak dawne czasy za ktorymi tesknisz bezpowrotnie , cierpiac na chroniczny brak okazji oraz brak kompletnej aprobaty i niemoznosc zaspokojenia swojej totalnie niezaspokojonej od dlugiego juz chuci.Szalejesz juz tutaj dosc dlugo i nic !Chyba "Jan102" nie jest zaintresowany tym , by zostac twoim cieplym bratem.Przynajmniej nie wynika to z tekstu w jego wypowiedzi w ktorym nie proponuje tobie rendez vous. Musisz byc bardzo nieszczesliwy i nieprawdopodobnie zdesperowany, ze probujesz zlowic chlopa na takie perwersyjne teksty- nie rozumiejac , ze nie kazdy lubi takie klimaty!

Teo
Dodano: 2020-06-28 10:53:00
Historia i tyle w temacie ilu z was ma pojęcie o tym temacie z kat macie informację z mediów które są stronicze jedną i drugą stronę matolki historia.Jak były rozbiory to TVN nam pomógł partie różnej maści itp.

Jan102
Dodano: 2020-06-28 15:14:00
Do Szanownej Redakcji e-Grajewo; Dzien Dobry Panstwu, dlaczego nie ukazal sie moj komentarz?,-a takiego szalenca, ktory wszystkich obraza bezustannie sie doczekal sie publikacji - o tresci takiej jak np:" Darek Dodano: 2020-06-27 15:13: @Jasko 102 nie rozpaczaj jakie elity zanajduja sie w szeregach popierajacych PiS i Kosciol. Natomiast najciekawsze bylo to, ze przez kilka miesiecy nie dales zadnego znaku zyciea na e-Grajewo. Czyzby twoj chlop z velkim kurcem wprowadzil ciebie w tak wielka ekstaze, ze nie miales sil i natchnienia na zaprezentowanie "polucji" intelektualnych na tej stronie. Szkoda, ze to tak szybko sie zakonczylo. Mielismy nadzieje, ze ta twoja radosc z ekstazy bedzie trwala dluzej. Niemniej jednak cos pieknego przezyles, ze po raz kolejny zaangazowales sie w idee ponownego przezycia ekstazy i polucji z chlopem z velkim kurcem. Zycze ci powodzenia, abys "doglebnie" to przezyl."- czy byla jakas roznica w tresci i poziomie mojego komentrza- riposty, ze nie ukazal sie? Czy nie prosciej byloby tego chorego czlowieka wypowiedzi blokowac, by moc uniknac takich glupich wypowiedzi nie na temat. Do niego nie docieraja zadne upomnienia, zeby komentowac , tylko i wylacznie na temat, bez obrazania i epitetow, ktore sa zbedne i nie na miejscu.Przeciez ten chory czlowieczek wyspecjalizowal sie w wypisywaniu obrazliwych tekstow, wyzwisk i frazesow- zawsze komentujac nie na temat. Nie rozumiem po co i komu sluza komentarze, ktore dotykaja sfery prywtnej i sa bardzo obsceniczne. Uwazam ,ze takie wypowiedzi(daleko idace w sfere prywtna) powinny byc automatycznie usuwane, chociazby po to ,by moc uniknac niepoztrzebnych prowokacji i konfliktow. Po co i komu potrzebne sa takie dyskusje ? Czlowieczek ten zawsze sporawdza dyskusje na boczne tory i automatycznie powodujac jej przerwanie ! Pozdrawiam i zycze Wszystkiego Najlepszego, Jan 102

a
Dodano: 2020-06-28 19:40:00
Darek sklerotyku, tutaj cytuje przyklady z innej dyskusji , gdzie powtarzasz swoje glupoty, co jest dowodem na to, ze cierpisz ma kompletne zidocenie i brakuje tobie jendoczesnie kontroli i gubisz sie w szambie swoich bredni,ktore wypisujesz, "Darek Dodano: 2020-06-20 11:11:: "@a Przyjmij do wiadomości, ze kundelek może tylko osiusiac nogawke", "Darek Dodano: 2020-06-21 10:15: @a loj tam, loj tam-myslaes, ze ta wypowiedzia blysniesz jak Rottweiler. Nic z tego. Bylo to lkasyczne i nic nie wnoszace bal, bal, z koncowym osiusianiem nogawki przeciwnika. Powodzenia!"- czy to oznacza ,ze oprocz powtarzajacych sie fiksacji analnych, lubisz i szukasz zabawy w tzw. "zloty deszcz"? Poniewaz "siusianie po nogawkach " sie tobie dosc czesto udziela ! Co trzeba miec w lepetynie ,zeby wymyslac taka ilosc nieskonczonych , powtarzajacych sie idiotyzmow ?!

Darek
Dodano: 2020-06-29 21:46:00
@a Myslalem, ze twoja wypowiedz na stronie e-Grajewo bedzie w stylu przejscia sie szlachetnego i pieknego dobermana lub rottwaliera. Niestety pomylilem sie. Ciagle jest ona w stylu wystraszonego kun.elka, ktory bardzo glosno "krzyczy" bal, bal lub jak wolisz chal, chal i przerazany siusia na nogawke. Ty zas jako schizofrenik, przy widocznych ulewach myslisz, ze jest to efekt "zlotego" lub "srebrnego" deszczu. Powodzenia.

Darek
Dodano: 2020-06-30 00:39:00
Jasko Dobry wieczor. "Pozdrawiam i zycze Wszysktiego Najlepszego. Badz mezczyzna i nie maz sie jak male dziecko, ktoremu pani w przedszkolu nie pozwolila wyglosic wlasnego wierszyczka. Takie jest zycie, ze nie zwsze Szanowna Redakcja e-Grajewo publikuje wypowiedz jakiegos niezbyt dostatecznie "inteligentnego" szalenca i zarazem schizofrenika. To takie normalne, ze osoba przy zdrowych zmyslach nie bedzie plakala, ze zrobiono mu wielkie "kuku" i dlaczego nie zostal byl "sprawiedliwie" potraktowany. Jasku musisz jeszcze zrozuniec i dorosnac do wielu spraw, ktore poruszasz w wielkich zalach do Redakcji. Otoz wroc do twojej wypowiedzi z dnia 27 czerwca 2020 roku "Widac, ze nieszczesnikowi..... .. pogorszylo, bo nie moze znalezc chlopa z vielkim kurcem...., ktory by zaspokoil.... .. " Prawda jest, ze te slowa zostaly byly uzyte przez ciebie pod moim adresem. Z oczywista oczywistoscia musze podkreslic, ze nigdy nie uzylem pierszy, gdyz nie znalem ich znaczenia. Dopiero znajomi Polacy wyjasnili mi ich sens. Dlatego tez, prawda jest, ze zostaly one zaczerpniete z twojej wypowiedzi, ktora raczyles obdarzyc moja skromna osobe. Mysle, ze po takim wyjasnieniu- bedziesz mogl zrozumiec wlasna perwersje i nie bedzisz plakal jak male dziecko, ktore zostalo bylo pokonane wlasna medoda. Mam nadzieje, ze zrozumiesz, gdzie jest centrum twojej choroby i przyhamujesz perwersyjne zapedy fornowania i wyrazania wlasnych opinii, ktore-zgodnie z twoja retoryka dotykaja sfery prywatnej. Dobrej nocy

.
Dodano: 2020-06-30 00:51:00
Darek ktora czescia ciala ty myslisz? Tym "kurcem"- czy ta gdzie plecy koncza swa szlachetna nazwe? Tak czytam i czytam te twoje "okladanie " sie z "a", to musze stwierdzic ,ze masz calkiem dobrze porabane !

Jan102
Dodano: 2020-06-30 13:15:00
Darek- nie musze sie wypowiadac na twoj powtarzajacy sie belkot , poniewaz inni komentujacy ocenili juz dawano twoj stan umyslu.Skomentuje to w ten sposob, ze: wlasnie dokladnie tak wyglada przerazajcy obraz prawdziwego katolika z pioswskiego elektoratu. Na szczecie Polska nie sklada sie wylacznie za tak otepialych umyslowo osob, gdyby tak bylo pozabijaliby sie wszyscy na wzajem, nie majac swiadomosci tego ! Jedno jest pewne ,ze masz calo mase przypadlosci i glowka ci sie kompletnie przegrzala. Zauwazylem ,ze do fiksacji analnych doszly jeszcze urinalne !

a
Dodano: 2020-06-30 15:37:00
Do Darek ,prezentuje wierszyk ktory idealnie pasuje do twojego wizerunku i cech jakie przejawiasz : "Gdy wieczorne zgasną zorze, Zanim głowę do snu złożę, Modlitwę moją zanoszę Bogu Ojcu i Synowi: "Dopierdolcie sąsiadowi! Dla siebie o nic nie wnoszę, Tylko mu dosrajcie proszę." Kto ja jestem? Polak mały Mały, zawistny i podły. Jaki znak mój? Krwawe gały. Oto wznoszę swoje modły Do Boga, Marii i Syna: "Zniszczcie tego skurwysyna Mego brata, sąsiada, Tego wroga, tego gada." "Żeby mu okradli garaż, Żeby go zdradzała stara, Żeby mu spalili sklep, Żeby dostał cegłą w łeb, Żeby mu się córka z czarnym I w ogóle żeby miał marnie, Żeby miał AIDS-a i raka." Oto modlitwa Polaka.

ala
Dodano: 2020-06-30 16:17:00
Do Darek, gdyby glupota byla widoczna- to przerazilbys sie na jej widok u siebie. Czy jest jeszcze tutaj choc jeden oponent , ktorego nie zdazyles jeszcze obrazic - porazajac swoja glupota ?

Darek
Dodano: 2020-07-01 12:19:00
@a. Po ludzku jest mi niezmiernie ciebie zal, ze musiales uczyc sie takich wierszykow. W przeciwienstwie do ciebie-nie mialem takiego "zaszczytu", aby uczyc sie cytowanego przez ciebie wierszyka i zarazem "modlic sie znana tobie "modlitwa" Polaka. Mam nadzieje, ze tej modlitwy nie uczyli ciebie w domu rodzinnym. Wywodze sie z zupelnie innego kregu literackiego, jak rowniez tradycji religijnej. Dlatego tez, ze wzgledu na bardzo dlugi okres kohabitacji obu kultur i tradycji przemilcze twoja "modlitwe".

Darek
Dodano: 2020-07-01 12:21:00
@a. Po ludzku jest mi niezmiernie ciebie zal, ze musiales uczyc sie takich wierszykow. W przeciwienstwie do ciebie-nie mialem takiego "zaszczytu", aby uczyc sie cytowanego przez ciebie wierszyka i zarazem "modlic sie znana tobie "modlitwa" Polaka. Mam nadzieje, ze tej modlitwy nie uczyli ciebie w domu rodzinnym. Wywodze sie z zupelnie innego kregu literackiego, jak rowniez tradycji religijnej. Dlatego tez, ze wzgledu na bardzo dlugi okres kohabitacji obu kultur i tradycji przemilcze twoja "modlitwe".

Darek
Dodano: 2020-07-01 12:33:00
@ala. Widzisz jak dobra i piekna Matka natura skonstruowala ludzkie zycie, ze nie potrafimy dostrzec wlasnej glupoty. Dlatego tez i ty swiadomie, bez zadnego przerazenia i skrepowania obficie partycypujesz w jej "darze". Milego dnia

a
Dodano: 2020-07-02 11:44:00
Darek- ile jeszcze potrzebujesz dowodow na swoja gupote? Szczekasz i ujadasz na wszystkich, kto z twoim zidioceniem nie identyfikuje sie. Zalosny to jestes ty, poniewaz nie jestes kompletnie swiadomy wlasnej glupoty.Nie masz czym myslec ,dlatego niedostrzegasz analogii w zacytowanym wierszu, ktory pasuje jak ulal do twoich paranoidalnych wypowiedzi i pogladow klasycznego pisorczyka, ktory nie posiada zadnej wiedzy i wyspecializowal sie wylacznie w ujadaniu do wszytkich szczekajac . Wlasnie takie nauki wywodza sie z propagandy kosciola i pis-u ! Cale szczescie, ze nie udalo sie PiS-owi i kosciolowi oglupic i oszolomic calego spoleczenstwa w przeciwnym razie takie Darki faktycznie (jak pisze Jan102)pozabijali by sie nawzajaem urywajac sobie puste lby- w imie religii katolickiej i smolenskiej lub od tak bez powodu z czystej nienawisci ! Ty wywodzisz sie z innego kregu literackiego i innej tradycji religijnej? Ty nawet nie rozumiesz sam co bredzisz w tym swoim literackim chlamie , prowokujac i siejac permanentnie : zawisc, nienawisc, chamstwo i obelgi- to jest wlasnie twoj krag literacki- wlasnie te cechy udowadniaja jakie masz tradycje religijne i na czym je opierasz.

ala
Dodano: 2020-07-02 12:59:00
Darek, ta "piekna Matka nautura" konstruujac ludzkie zycie-poskompila tobie rozumu, dlatego nie potrafisz sie normalnie zachowywac i nie odrozniasz prawidlowego zachowania od zwyklego chamstwa, ktorym sie popisujesz ! Czy ktos kto posiada zdrowe zmysly obrazac bedzie- tak jak ty to czynisz bez powodu inne osoby? Wytraczy przeczytac twoje komentarze w ktorych zagadujac komentujacych w sposob prymitywny ich obrazasz- i tego tez nie dostrzegasz? Glupota twoja jest tutaj widoczna niestety- az za nadto i to jest chyba twoja tradycja ! Czy to to jest twoja kultura , ktora wyniosles z pielgnowalnych tradycji religijnych rodzinnych na ktorych sie wychowales?

Darek
Dodano: 2020-07-02 14:52:00
@a. Gratuluje ci-doskonale sie zaprezentowales sie z tym wierszykiem, ktory stanowi twoje credo zyciowe w kontaktach z innymi. Aby bardziej jeszcze "podrasowac" twoje predyspozycje i zaciecie literackie, powinno sie zglosic ciebie do jakiegos konkursu litereckiego. Wdety to bedziesz mogl byc bardziej rozpoznawalny a nie tylko "a", ktore sni, ktore jest tylko w stanie osiusiac nogawke.szc.enie, ktoremu doskonale wychodzi tylko "literackie" posiusianie na nogawke oponeta. Milego dnia

Darek
Dodano: 2020-07-02 15:48:00
@ala Cytujac wielkiego klasyka "niechce ale musze"- otoz pragne ciebie zapytac przed jakim lustrem stalas, aby w odbiciu dostrzec "wielki" dar rozpoznania roznych zachowan, ktorym tak "szczodrze obdarowala" ciebie Matka natura. Byc moze i ja bede mogl z niego skorzystac, aby potwierdzic braki o ktorych piszesz. Milego popoludnia.

xxx
Dodano: 2020-07-07 17:36:00
Darek znow obraża nic dziwnego dziwne jest tylko na ile redakcja pozwoli siać nienawiść i agresję obraża katolików gdyby obrażał inne religie dawno by coś zrobiono naszą można może by coś z tym zrobić może wpisać do konstytucji a przecież Daro broni konstytucji i bedzie wtedy ok!

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: