Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
Amelia
Dodano: 2020-01-22 08:36:20
Otwarto: 6614

Biuro podróży

Dzień dobry. Z jakiego biura Państwo korzystacie wybierając się na wakacje?? Czy może jeździcie na własna rękę. Chodzi mi szczególne o podróże zagraniczne. Pozdrawiam
Podróżniczka
Dodano: 2020-01-23 12:37:00
Witam serdecznie, duzo zalezy od destynacji, o ile do krajów typu Grecja, Hiszpania, Włochy czy Majorka mogłabym na spokojnie jechac na własna reke, ogarniając loty i noclegi, o tyle wybierając dalekie podróże jak Dominikana, Meksyk, Kuba czy Zanzibar zdecydowanie wybrałabym biuro podróży i wykupiła dobre, rozszerzone ubezpieczenie zdrowotne, bo koszta leczenia to finansowy dramat niestety :) Ja z własnego doświadczenia polecam Itakę i Tui, w kazdym biurze sa jakies niedociągnięcia, wiadomo, ale tez nie było dramatu, przynajmniej w moim przypadku :) Jesli moge jeszcze cos polecic to zdecydowanie wyszukiwanie ofert first minute, czesto sa duzo lepsze oferty niz na lastach :) pieknego podróżowania! :)

kate
Dodano: 2020-01-23 17:33:00
Ja przeważnie korzystam z Rainbow i Itaki, sprawdzone, ale niestety zdarzają się im wpadki i to spore. Najlepiej chyba samemu taki wyjazd zorganizować, ale nie zawsze wyjdzie taniej i niestety trzeba sporo czasu temu poświęcić przed wyjazdem, chyba, że ktoś jedzie na spontanie , ja wolę jednak wszystko mieć podane na tacy.

Travelplanet.pl Graj
Dodano: 2020-01-23 21:34:00
Pani Amelio zapraszamy do naszego Salonu Podróży Travelplanet Grajewo, posiadamy umowy z wszystkimi Biurami Podróży dostępnymi na polskim rynku: Itaka, Rainbow, Grecos, Coral - Travel itp, pozwala to na wybór najlepszej i najtańszej oferty dla klienta w jednym miejscu :) a do tego wszystkiego własne doświadczenia z wielu podróży :) do zobaczenia w biurze :)

Ona
Dodano: 2020-01-23 21:38:00
Mam pytanie, czy ktoś był w Japonii, konkretnie w Tokio? Jak ogarnąć taki wyjazd, dla jednej osoby, noclegi itd. coś doradzicie?

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: