Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
grajewiak
Dodano: 2014-07-14 12:38:27
Otwarto: 6640

Osteoporoza

Wiem , że temat już był "badania na osteoporozę " Lecz w tym temacie nic nie wnika z tego jak przebiega to badanie i po ilu dniach są wyniki tych badań , wiem , że te badania są bezpłatne i odbywają się w ambulansie Grażyna w tamtym temacie opowiedziała się , że są to oszustwa farmaceutyczne lecz nie odpowiedziała na czym te oszustwa polegają . Pytam dla tego aby się dowiedzieć przed wizytą gdyż jestem już zarejestrowany i po prostu nie chciał bym w jakiś sposób być zrobiony w bambuko .
grajewiak
Dodano: 2014-07-18 15:02:00
Ależ tu wszyscy pomocni , walą drzwiami i oknami ! Czy naprawdę nikt nie był /była na tych badaniach i czy warto iść na te badania . Wysilcie się troszeczkę i opowiedzcie coś o tym bo 21 mam termin tych badań i chciałbym coś więcejna ten temat wiedzieć.

grajewiak
Dodano: 2014-07-21 11:37:00
No więc tak odbywają się te badania , odpowiadam chyba sam sobie lub dla potomnych . Całe te badanie i spisywanie danych trwa niespełna 3- 5 min. Wkłada się lewą rękę do łokcia w taki laser na kilka sekund i masz już drukowany wynik , ten wydruk czyli wynik badania zabierasz ze sobą i przemiła Pani informuję Ciebie czy czy jest wszystko ok. lub czy masz jakieś zagrożenia . I to wszystko . Żadnych oszustw farmaceutycznych w tym nie widzę .

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: