Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
laik
Dodano: 2013-05-19 19:57:45
Otwarto: 8264

Dekoder

Jestem ciemna w tym temacie więc może ktoś mi podpowie otóż miałam telewizje na kartę i właśnie skończyłam z jej korzystania a przeszłam na nową cyfrową i stąd pytanie czy i do czego mi może posłużyć antena satelitarna i dekoder z pilotem?Jest to sprzęt 2letni sprawny i co mam z tym zrobić?Dziękuje i pozdrawiam
PogodnyAnioł
Dodano: 2013-05-21 08:35:00
Pozbądź się tego jak nie będziesz korzystać nigdy najlepiej komplet, to może uda się sprzedać szybciej jak nie uda to oddaj lub na pamiątkę zachowaj. Jak masz odbiornik i kartę HD to masz duże szanse sprzedać lub sama korzystać z FTA HD kanałów darmowych jak są takowe, ale jak zwykły to może na pół litra dostaniesz jak masz możliwość oglądania TVP nadal lub kosz na 80%. Bo to samo masz teraz w naziemnej za free jak już wiesz. Musisz sama podjąć decyzję co z tym fantem zrobić. Ja sprzedałem tylko antena mi jakoś została 90cm.

Janusz
Dodano: 2013-05-21 09:02:00
Sprzęt który posiadasz nie nadaje się do tego celu. Jeśli mieszkasz w domku jednorodzinnym to musisz zakupić nowy dekoder do telewizji cyfrowej naziemnej, chyba że posiadasz nowoczesny telewizor z dekoderem cyfrowym. {zazwyczaj jest to już płaski. Jeśli nie orientujesz się jaki masz telewizor zapytaj się sklepowego czy twój typ telewizora obsługuje telewizję cyfrową}. Stary sprzęt można sprzedać na allegro.

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: