środa, 8 lutego 2023

Sport

  • 1 komentarzy
  • 5728 wyświetleń

Zwycięstwo w pchnięciu kulą

Międzywojewódzkie Zawody Halowe Lekkoatletyka dla każdego

W dniu 22.11.2015r w Białymstoku odbyły się zawody halowe dla młodzieży uczestniczącej w programie lekkoatletyka dla każdego. W zawodach wzięli udział uczniowie klas IV-VI oraz młodzież rocznika 2002.
Zawodnicy startowali w skoku wzwyż, skoku w dal, biegu na dystansie 60m, pchnięciu kulą oraz rzucie piłką lekarską. Frekwencja na zawodach była bardzo duża o czym świadczy ilość serii biegów na 60m a było ich ok. 40 w kategorii dziewcząt i chłopców.
Miłym akcentem zawodów jest zwycięstwo zawodniczki z Grajewa w pchnięciu kulą Aleksandry Aleksiejew.
                
„Lekkoatletyka dla każdego” to program, który ma na celu wprowadzenie elementu frajdy, radości do uprawiania lekkiej atletyki. Nowe konkurencje i innowacyjne podejście do organizacji umożliwiają dzieciom odkrywanie podstawowych aktywności lekkoatletycznych – biegów szybkich i wytrzymałościowych, skoków, rzutów czy pchnięć w różnych sytuacjach i miejscach. Gry i zabawy lekkoatletyczne mają umożliwić dzieciom osiągnięcie maksymalnych korzyści płynących z uprawiania tej dyscypliny w kategoriach Zdrowia, Edukacji i Samorealizacji. Zajęcia skierowane są do dzieci edukacji wczesnoszkolnej klasy   I-III /eventy sportowe/,  uczniów klas IV –VI, a w przyszłości do uczniów szkół gimnazjalnych.

                            Ze sportowym pozdrowieniem
                                    Przemysław Dąbkowski

środa, 8 lutego 2023

Rajd pojazdów zabytkowych 2023

środa, 8 lutego 2023

Turniej r. 2016 w Knyszyne

Komentarze (1)

Tak mało jest osób, które potrafią poświęcić swój czas na rozwój fizyczny a także psychiczny swoich uczniów czy zawodników, brawo Panie Przemku !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.