niedziela, 16 stycznia 2022

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 10465 wyświetleń

Zmierzyli się z żubrem

 
Trzej 16-letni gimnazjaliści przyszli na lekcje pijani. W taki stan wprowadziła ich zawartość trzech puszek popularnego piwa. Tłumaczyli się, że idąc do szkoły spotkali na skraju puszczy trzy "mocne żubry”. Nietrzeźwych nastolatków policjanci przekazali pod baczniejszą opiekę rodziców.

        Wczoraj przed południem policjanci zostali wezwani do gimnazjum w Gródku. Powodem interwencji było podejrzenie pedagogów, że trzej uczniowie przyszli do szkoły pijani. Szesnastoletni trzecioklasiści zostali przebadani alkomatem. Urządzenie wykazało, że byli pijani. W wydychanym powietrzu mieli od blisko 0,6 do ponad 2 promili alkoholu. Policjantom tłumaczyli, że w ten stan wprawili się alkoholem, który znaleźli w lesie. Mówili, że na ich drodze do szkoły leżała reklamówka z trzema puszkami piwa. Ich zawartość młodzieńcy wypili na miejscu. Czy faktycznie tak było, czy może ktoś wbrew prawu sprzedał nieletnim trunek wyjaśnią teraz policjanci z Gródka. O sprawie zostanie powiadomiony także sąd rodzinny i nieletnich. Nietrzeźwi gimnazjaliści zostali przekazani pod baczniejszą opiekę wezwanym do szkoły rodzicom.

KW Policji w Białymstoku
 

Komentarze (11)

ale fajnie wymyslili hihi

Ha ha znaleźli Żuberki w lesie.heh a to dobre.ciekawe w jakim? może ja przejdę się i też znajdę jakiś trunek.hihi... Widać że chłopcy nie wprawieni w piciu było ich trzech i 3 puszki browarów,więc po 1 na łepek... i niby pijani? ja nie wiem jak oni wyglądali ale po jednym piwie nie można się upić hahaha ! No chyba że to był ''ich pierwszy raz'' ;D ;P ;p

dobrze posiedziec przy żubrze hehe spoko

Zubr to szajs ....... ale jak w lesie za darmo można znalezc no czemu nie wypić :P

dobre wytłumaczenie hahaha

Żubr stawia sie czasem :)

MILUS P.I,E,R,D,O,L,I,S,Z FARMAZONY I CHYBA MYLISZ FAKTY

Jesli oni walneli po 1 browarze i do 2 promili im walnelo to se pomysle jak ja wypije 8 to ile u mnie jest :D:D:D:D:

Piszę po raz setny. Idiota wymyślił gimnazja, bo jest to przechowalnia młodych bandytów.

żal :D takie wały że szok !! :D wiem jak działą alkomat i jak to sie przelicza :D wienc to kity i tyle

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.