Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 11936 wyświetleń

Zielono nam...

W centrum miasta został zagospodarowany teren pomiędzy parkingiem a chodnikiem. Chociaż to tylko niewielki fragment grajewskiego Placu Niepodległości jednak dodaje uroku, przyciąga wzrok i cieszy oko przechodniów. Jeśli tylko sami mieszkańcy będziemy zwracać baczną uwagę i nie pozwolimy niszczyć wspólnego dobra, będziemy w ładnym otoczeniu lepiej się czuć a może i Grajewo zacznie nabierać swoistego, niepowtarzalnego klimatu.

- Prace zostały wykonane przez pracowników Zakładu Wodociągów i Kanalizacji częściowo sposobem gospodarczym. Kamień mamy za darmo, za polbruk trzeba oczywiście zapłacić, jałowce zostały przekopane z terenu remontowanego obecnie budynku TBS przy ul. Targowej. Na razie posadzona jest tylko część np. bukszpan, będą jeszcze dosadzone inne ozdobne rośliny, też kwitnące, żeby wszystko nabrało kolorytu. Mamy w planach zagospodarowanie i stworzenie wiecej takich miejsc - poinformował pomysłodawca i aranżer miejsca na zdjęciach - Kazimierz Podlaski, insp. do spraw zieleni ZWiK G-wo.

e-Grajewo.pl

Komentarze (15)

wyremontujcie budynki na placu niepodległości (plaga) jaka to wizytówka dla Grajewa brud i ubóstwo

No coś zaczyna sie w końcu dziać - najwyższa pora aby wszyscy zaczeli dbać o to nasze miasto. Czekamy na więcej i zwracajmy uwagę na brudasów i niszczycieli.Centrum powoli zaczyna wyglądać jak u ludzi - ale jeszcze duzo pracy.

o i dobrze powoli się to miasto zmieni na dobre, wierzę w to!!!

ciekawe na jak długo to będzie , warszawskie podwórka dobiorą się do tego :)))))

A nie lepiej te stare budynki wyburzyc , a w ich miejsce postawic nowe wyzsze i nowoczesne

brawo, oby tak dalej

Ciekawa jestem na jak długo bedzie to wszystko gura 2 tygodnie i nic z tego nie bedzie ;/ hee moze by tak budynki wyremontowac i postawic jakies nowe albo zrobic cos pozytecznego dla miasta i młodziezy

To jest bardzo dobry kierunek! Brawo! My, Grajewianie, prosimy o wiecej takich małych skwerków. To naprawdę wiele nie kosztuje a dzięki takim zabiegom estetcznym lepiej się czujemy w naszym miasteczku. Proszę jeszcze tylko o jedno. Poprawiajcie estetykę miasta w ciągu całej kadencji, a nie w ostatnim roku. Prosimy!

a do "grajewiaka"tobie to trzeba muzg wyremontować

Z 19 wieku w Grajewie jest dosłownie tylko parę budynków, to może je wyremontować by podkreślały tradycje miejskie Grajewa a nie wyburzyć. Każde miasto ma jakoś starówkę poza niektórymi jak np. Mońki bo z wsi awansowały niedawno do roli miasta.

To jest naprawde piekne tylko niewiadomo ile to wytrzyma na takiej ulicy

ladne to nasze Grajewko! naprawde jest czyste i zadbanae:) tylko te stare szpecące budynki... gdyby cos z nimi zrobic to mielibysmy nawet piękną starówke!!!!!!!!!

Nieźle oto chodzi, mój tata to robił.Ładnie będzie latem. W końcu w mieście będzie troche zielono a nie szaro buro. W innych miejscach to też by się przydało i tak trzymać!!!!!!!!!!!!!!

moze i zawaliste, ale plaga szpeci nasza reputacje zrobcie cos z tym

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.