poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 9499 wyświetleń

Ze złości zdemolował auto

Grajewscy policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca Grajewa, który w miniony wtorek na jednej ze stacji paliw próbował wyłudzić od klientów pieniądze na piwo. Gdy spotkał się z odmową ze złości zdemolował mercedesa jednemu z kierowców.

Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę około 10 tys. zł. Sprawca tego chuligańskiego czynu usłyszał wczoraj zarzut przestępstwa. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

We wtorek 30.08., po godzinie 21.00, dyżurny grajewskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie, że na jednej z miejscowych stacji paliw w Grajewie przebywają agresywnie zachowujący się mężczyźni, a jeden z nich uszkodził pojazd. Z relacji świadków zdarzenia wynikało, że obaj mężczyźni uciekli w kierunku ul. 11-go Listopada. Policjanci natychmiast ruszyli w pościg za chuliganami. Na terenie opuszczonej posesji przy ul. 11-go Listopada mundurowi zatrzymali dwóch mężczyzn: 29-letniego mieszkańca Ełku oraz 37-letniego mieszkańca Grajewa. Pokrzywdzony właściciel mercedesa wskazał mieszkańca Grajewa, jako sprawcę uszkodzenia mienia.

Z relacji mężczyzny wynikało, że gdy odmówił 37– latkowi wydania pieniędzy na piwo, ten zaczął uderzać pięściami oraz szczotką do mycia szyb w karoserię jego samochodu. W ten sposób spowodował szkody, które właściciel auta oszacował na kwotę około 10 tys. zł. Pijany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Za swoje chuligańskie postępowanie odpowie teraz przed sądem.

KPP w Grajewie

 

poniedziałek, 26 lutego 2024

Most nad Narwią przybliży nas do Warszawy

poniedziałek, 26 lutego 2024

Przechwycili blisko 19 ton nielegalnego tytoniu

Komentarze (13)

a kto zapłaci za szkody jak to na pewno bezrobotny alkoholik?????????

z gnoja nic nie ściągną a właściciel mercedesa dodatkowo zapłaci koszty nieskutecznych działań komornika. Jedyna nadzieja w firmie ubezpieczeniowej jak jest sprawca.

Ze złości? Chciał wyłudzić od kogoś pieniądze, nie udało mu się i się zezłościł tak? Ja bym tego złością nie nazwał. To patologia, którą powinno się utylizować.

Masakra nikt z tym budynkiem nic nie robi meline mają dobrą a wieczorem dzieci przejść się boją co za miasto ...

do turysta- a co mają zrobić skoro jest to prywatna posesja. To właściciel powinien coś z tym zrobić. Brawo policja- eliminować meneli

Jak wy pijecie to dobrze a jak biedny czlowiek chcial wypic piwo to najchetniej byscie go pozbawili zycia.

krzysztof > Nie wierzę, że to napisałeś na serio, ale przyjmijmy, że tak. Jak my (osoby pracujące i posiadające pieniądze na coś takiego) pijemy to jest dobrze. Źle jest, gdy ktoś nie pracuje, a bez alkoholu nie umie się obejść.

do krzysztof jak chce pic to niech najpierw zarobi na piwo a nie zebrze

To krzysztof daj mu na to piwo. Tez bym tak chcial nic nie robic tylko balowac.jestem ciekaw jak by tobie obil ryja za to ze nie dales na piwo. Kolejny samarytanin internetowy sie znalazl.

krzysztof podaj swój adres bo jestem biednym piwoszem wpadne do ciebie z kuplami poratujesz piwkiem. Wygladasz mi na uczciwego frajera.

Po pierwsze zarób a potem je wydaj.

do Krzysztof jak chce wypić piwo nikt nie żałuje ale niech na nie zarobi a nie żebrze

krzysiek jeśli ja chcę wypić piwo i nie mam kasy to mam dwa wyjscia jakie? sam wiesz ale napewno nie niszcze czyjegoś mienia i nie bije ludzi

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.