piątek, 8 grudnia 2023

Fotohobby

  • 7 komentarzy
  • 12248 wyświetleń

Zdjęcia fotoamatorów

LATO 2005
Zdjecia zrobione aparatem  Sony DSC-V1 Cyber-shot 5.0 mpx
autor : batura1 okolice Grajewa
2 na żwirowni koło Płyt Wiórowych
3 na żwirowni koło Płyt Wiórowych
4 na żwirowni koło Płyt Wiórowych
5 widok na płyty ze żwirowni
6 jezioro Rajgrodzkie, widok na Kormoran
 
e-Grajewo.pl
Czekamy na Twoje zdjęcia...


 

niedziela, 22 stycznia 2006

Zdjęcia fotoamatorów

wtorek, 19 lipca 2005

Zdjęcia fotoamatorów

Komentarze (7)

1 3 6 spoko fotki

hmmm ... i cuż to ja mam myśleć o takich zdjęciach ??? Do obróbki je w PSie tylko . Dużo przepaleń , w zachodzie słońca jest krzywy horyzont . Pozatym nieciekawe kolory , tak jakby wypłowiałe były , ale ogólnie pomysł jest dobry ;) Wiem co piszę , bo sama też robię fotencje .... acha jeżeli już pokazujesz na stronie zdjęcia to usuwaj daty , bo to nieprofesjonalnie wygląda strasznie . Pozdrówka i powodzenia - rozwijaj się , a będzie bdb :)

1,2,3,moGą być a reszta jest do kitu(delikatnie mówiąc

na zdjeciu nr 1 i 4 z nieba zrobiles tylko biala plame. a zdjecie nr 3 nie wiem co ma przedstawiac. mysle ze trzeba troszke popracowac nad tym.

brawa za odwage :) ,i może lepiej, że nie "obrabiane", przynajmniej autentyk ,a nie,jak najczęściej: cacy-cacy...fakt, można troszke inaczej ujęcie zrobić ;).. i już zupełnie nowa jakość..pykaj dalej.. pozdrowka od prawdziwnego amatora.

dzieki za komentarze ;) juz z datami zdjec nie robie od dawna. A zdjęcie 3 to po prostu zachod słońca. Z tym niebem to taka sprawa ze razy wyjdzie ładne niebieskie a raz biale - i jakoś zapanować nad tym nie umiem :/

Batura, to trzeba dobrze ustawić czas migawki i przesłonę. Może zapoznaj się z wiedzą teoretyczną najpierw.... ;p I potem spróbuj to wykorzystać, powodzenia ;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.