piątek, 23 lutego 2024

Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 9924 wyświetleń

Zbiórka odpadów II

W dniu 21.05.2005r. zakończyła się II edycja konkursu „ Selektywna zbiórka odpadów opakowaniowych ”, która rozpoczęła się z dniem 1.02.2005 r.


W II edycji konkursu czynny udział wzięło 217 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy zebrali : - ok. 12 t makulatury ( w I edycji – 2,6t ) - 0,5 t puszek aluminiowych ( 2 razy tyle co w I edycji ), - 3,5 t opakowań szklanych ( w I edycji – 2, 85t ), - 2,2 t butelek plastikowych po napojach, ( w I edycji – 3,2 t ).

Ilość uczestników konkursu jest porównywalna w obu edycjach, I - 196 uczniów , II – 217, natomiast ilość zebranych odpadów opakowaniowych znacznie większa. Widać to po ilości nagród dla uczestników konkursu.

W I edycji nagrody przysługiwały 14 uczniom. 7 uczniów odebrało nagrody – w tym 2 rowery, a 7-miu przeszło ze zgromadzonymi punktami do II edycji. Na koniec II edycji konkursu rozdanych zostało 46 nagród, w tym : - 16 piłek nożnych, - 3 piłki siatkowe, - 1 piłka do koszykówki, - 3 namioty, - 8 śpiworów, - 1 materac do pływania, - 7 aparatów fotograficznych, - 4 radiomagnetofony, - 2 odtwarzacze DVD, - 1 rower.

KOORDYNATORZY :
ZSM Nr 1 - Zabielska Małgorzata, Wardaszka Bożena
SP Nr 2 - Smoczek Maria, Zyskowski Bogumił
PG Nr 2 - Wróblewska Anna, Galińska Izabella
SP Nr 4 - Grzybowska Barbara, Krasnoborska Anna, Ratomska Barbara, Stradczuk Alicja
PG Nr3 - Stepnowska MałgorzataLista nagrodzonych


UM Grajewo
foto. Grzegorz Poniatowski

Komentarze (4)

Bravo Marysia !

mam nadzieję, że ta akcja będzie kontynuowana - to świetna sprawa.

to było super!!!!

o jeAAAaaa marysia z IIB z Pg3 bbyła zawsze najlepsza :D:D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.