piątek, 21 czerwca 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 13562 wyświetleń

Zatrzymali 2 diagnostów

Policjanci zatrzymali dwóch diagnostów podejrzanych o przyjmowanie łapówek

Kolneńscy i białostoccy policjanci zatrzymali dwóch diagnostów, którym zarzuca się potwierdzanie przeprowadzenia badania stanu technicznego pojazdów w zamian za łapówki. Prokurator wobec mężczyzn zastosował środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego oraz zakazu opuszczania kraju.

W miniony wtorek policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kolnie  oraz Wydziału do walki z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu kolneńskiego. Zarówno 53-latek jak i 54-latek pracowali jako diagności w jednej ze stacji  kontroli pojazdów w powiecie kolneńskim. Na podstawie policyjnych działań operacyjnych i w oparciu o zgromadzony materiał dowodowy mężczyznom postawiono kilkanaście zarzutów, dotyczących potwierdzania nieprawdy w dokumentacji przeprowadzenia badania stanu technicznego w elektronicznym rejestrze badań technicznych oraz w dowodach rejestracyjnych pojazdów.  Mężczyźni działali w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, podczas gdy tak naprawdę nie były przeprowadzane żadne badania. Dzisiaj 53 i 54-latek usłyszeli zarzuty urzędowego poświadczenia nieprawdy oraz przyjęcia korzyści majątkowej, nie przyznali się do zarzucanych im czynów. Prokurator wobec diagnostów zastosował środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego oraz zakazu opuszczania kraju.– oficer prasowy KPP w Kolnie

czwartek, 20 czerwca 2024

EURO 2024. Grajewska Strefa Kibica

czwartek, 20 czerwca 2024

Obwieszczenie Starosty Grajewskiego

Komentarze (2)

nie mają już za kogo się brać. nie takie łapówy są w sejmie i dużych firmach

Super! Z naszymi tez powinni zrobić porządek!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.