niedziela, 16 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

  • 10 komentarzy
  • 10543 wyświetleń

Zapusty w Klubie Seniora

 Tak powiedział stary Bartek,
Że to dzisiaj tłusty czwartek
Nasza kierowniczka też to potwierdziła
I przyjęcie urządziła...  (fragment wiersza p. Ireny Rogowskiej)

Ostatnią okazję do miłych harców na parkiecie podczas tegorocznego karnawału podopieczni „Klubu Seniora” w Grajewie mieli podczas tradycyjnego spotkania w "Tłusty Czwartek".

W spotkaniu uczestniczyło ponad 40 osób, które wspaniale bawiły się przy muzyce przygotowanej przez przyszłego ks. Michała Żebrowskiego. A ponieważ każdy grajewiak wie, co powiedział ów przysłowiowy Bartek o usmażonych pączkach przez panią Bartkową to oczywiście nie mogło zabraknąć i tych słodyczy.

e-Grajewo.pl

 

Galeria zdjęć

Komentarze (10)

my Emeryci i rencisci z Grajewa, bardzo załujemy,że o takiego typu imprezach dowiadujemy sie z tej stronki. A jest nas cala rzesza, ktora siedzi w doach bez kontaktu z otoczeniem, z przyjemnoscia bysmy uczestniczyli w roznego rodzaju rozrywkach(nalezy sie nam to), ale coz skoro jestesmy tylko zwykłymi obserwatorami po fakcie co dzieje sie w swiecie kultury i rozrywki w Grajewie. Ale napewno karty z czasem sie zmieniaja i moze organozatorka znajdzie sie w cieniu swego zycia i zobaczy jak smutno pokonac każdy dzie w zapomnieniu. A przeciez to chodzi o to aby wyciagnac z domow oniesmielonych , zapomnianych emerytow, rencistow i oni rowniez usmiechaliby sie jak Ci uczestnicy na zapustach. A przeciez nigdy nie wiesz swojej nastepnej godziny. Nauczmy sie cenic wszystkich jedna miarką. Mamy dzis telefony, komórki i o polaczenia jest teraz tak latwo, nawet gdyby trzeba bylo nawet uiscic jaksa symboliczna oplate. Jest wśrod nas i mlode pokolenie emerytow. ktorzy sa w sile wieu i sa w stanie cos przygotowac , przyniesc do degustacji, i wtedy PAN z g óry patrzyłby na nas tak radosnie...... Pomyśl, czyz nie mam y racji, Jest nas wtej chwili 5 emerytek, pijemy wspolnie w prywatnym domu herbatke i opowiadamy kazda o swoim minionym zyciu, A kazda z nas inaczej to przeszla, . Fascynujące i nic nie kosztuje, tylko odrobina czu;losci i serca potrzebna do tego.

I tak powinno być, super, bo starość też jest piękna;)

BRAWO DLA PANI LATAROWSKIEJ KRYSI!!!

brawo takiego baletu nie widziałem od podstawówki jeszcze raz brawo podziękowania dla księdza który rozbawił młodzież starszego wieku.Wujek tak 3maj jesteś spoko tak 3mać z pozdrowieniami


Pani Anno nikt pani nie broni tak się bawić jak w klubie. Najlepiej ponarzekać. Fee!

a ja mysle ze moja babcia najlepiej rapowala

Michał.. Nie wiedziałam, że TY takie talenta masz ;)

Pozdrowienia dla siostry Reni od siostr z Elblaga ,pozdrawiamy wszystkie emerytki na tancach tak trzymac .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.