Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 9151 wyświetleń

Zakończenie projektu w ZSM 1

W poniedziałek 13 czerwca 2011 r. w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie odbyło się uroczyste zakończenie trzyletniego projektu Comenius "Forest Tales", współfinansowanego przez Unię Europejską.

Wśród zaproszonych gości byli uczniowie biorący udział w projekcie i ich rodzice. Na spotkaniu przedstawiono skrócony raport z działań projektu oraz wystawiono sztuki o lesie w języku angielskim.

Dzięki projektowi Comenius zarówno uczniowie, jak i nauczyciele ZSM nr 1 wzbogacili się o nowe doświadczenia. Mieli oni okazję poznać kulturę niektórych krajów europejskich: Litwy, Niemiec, Włoch, Finlandii i Turcji. Młodzież tej szkoły poszerzyła swoje umiejętności językowe, komunikacyjne, komputerowe, społeczne i manualne. Projekt pogłębił ich świadomość proekologiczną związaną z ochroną lasu. Miało to wydźwięk w podejmowanych akcjach na rzecz okolicznych lasów, t.j. "Sprzątanie lasu", "Sadzenie drzewek" i inne. Nad całością czuwali nauczyciele wspierani przez dyrekcję szkoły i Urząd Miasta.

 

fot. e-Grajewo.pl

środa, 18 maja 2022

Koncert z okazji Dnia Matki

środa, 18 maja 2022

Wieści z SP nr 1

Komentarze (1)

Było super. Pozdrawiam wszystkich.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.