Sport

  • 4 komentarzy
  • 12593 wyświetleń

Zagrali dla WOŚP

WARMIA GRAJEWO I MAZUR EŁK W 21 FINALE WOŚP

    W niedzielę w ramach 21 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbył się mecz futsalowy Warmia Grajewo – Mazur Ełk. Tak zawodnicy obu zespołów włączyli się do akcji Jurka Owsiaka, bo podczas meczu wolontariusze Orkiestry zbierali pieniądze do puszek wśród zawodników i kibiców. I to sprawia, że przegrana gospodarzy 5 : 6 nie ma znaczenia, bo liczył się inny efekt.

    Zresztą dla zawodników był to pierwszy kontakt z piłką i spotkanie z trenerami i kolegami z boiska. Dla Warmii szczególne, bo grał w ich drużynie po raz pierwszy nowy trener Robert Speichler, który za kilka dni oficjalnie rozpocznie pracę z zespołem.
                                                                                                                      


 

PIŁKARZE AMATORZY Z GRAJEWA ZAGRALI DLA WOŚP
   Po raz kolejny w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy nie zabrakło piłkarzy – amatorów z Grajewa. W ramach 21 Finału zagrali w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji turniej o puchar kierownika MOSiR. Zwyciężyła drużyna Solidarności przed Gminą Grajewo, Oświatą i Unidrogiem.

    W trakcie spotkań pieniądze do puszek wśród uczestników i kibiców zbierali wolontariusze Orkiestry.
                                                                                                                                              WJ

czwartek, 18 kwietnia 2024

WARMIA Grajewo. Zapraszamy na mecz!

czwartek, 18 kwietnia 2024

PARTA 1951 Szepietowo - WARMIA Grajewo 1:3

Komentarze (4)

w pierwszej kolejnosci kolega Randzik powinien opuscic szeregi Warmii. Kiedy chodzilem na mecz w rundzie jesiennej zawsze przyprawial mnie o bol głowy jego skill pilkarski jest ponizej zera, na tym meczu to udowodnil. ....

Ludzi nie za dużo to i pewnie datki na WOŚP też. Winni są temu organizatorzy przedsięwzięcia. Coś takiego powinno po pierwsze być bardziej nagłośnione, nie tylko w internecie. A po drugie dlaczego odbywało się to o tak wczesnej porze?

Janusz a kto będzie kopał w IV lidze?

zmiencie tych sedziow za co oni biora kase ja sie pytam sie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.