niedziela, 16 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

  • 7 komentarzy
  • 9539 wyświetleń

Zagrają na nowym sprzęcie!

Urząd Miejski w Szczuczynie stworzył młodzieży możliwość rozwijania swoich uzdolnień muzycznych kupując zestaw instrumentów dla Miejskiego Domu Kultury.

"W Szczuczynie mieszka liczna grupa młodzieży uzdolnionej muzycznie i tylko brakiem instrumentów muzycznych należałoby tłumaczyć fakt, że ostatnio w tej dziedzinie pozbawiono ją możliwości szerokiego udziału w życiu kulturalnym. Jestem głęboko przekonany, że zakup instrumentów stwarza młodzieży możliwość rozwijania swoich zainteresowań muzycznych. Mam nadzieję że oprócz młodego pokolenia, z możliwości jaka powstała zechcą skorzystać mieszkańcy którzy przed laty grali w różnych zespołach muzycznych "- powiedział Burmistrz Szczuczyna Waldemar Szczesny.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do MDK w Szczuczynie


Komentarze (7)

Teraz tylko pytanie kto bedzie na tym grał? ;]

i bardzo dobrze ;)

Orkiestra OSP z 45 zmalała do 15, teraz czas na zespół muzyczny 4 instrumenty, ..

do szczuczyniak: 15 lepiej da koncert jak tych 45. Nikogo nie można przymusić do grania. Widać są jeszcze osoby w szczuczynie, które wolą swój wolny czas poświęcić czemuś pożytecznemu niż pić alkohol w starym parku, przewracać kosze uliczne i demolować przystanki PKS
Brawo dla Burmistrza !!!!

15 zagra lepiej niż 45 , ale jak by grał tylko jeden to jeszcze lepiej. Trochę trzeba ruszyć głową , by pojąć aluzję. takie proste , przecież nie chodzi o orkiestrę XX myśl. Czy wszystko trzeba pisać wielkimi literami. Jak masz komputer to trochę wyobraźni. LITOŚCI

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.