czwartek, 7 grudnia 2023

Absolwenci LO

  • 12 komentarzy
  • 15034 wyświetleń

Z albumu Alicji (89)

Grajewo, LO lata 1986-1989
Pierwsza część fotek ( na dole ) to zdjęcia klasowe wykonywane przez profesjonalnego fotografa w kolejnych latach naszego pobytu w liceum.
Galeria zdjęć
Druga porcja zdjęć ( Galeria zdjęć) to fotki wykonywane i wywoływane przez fotografów amatorów. Skanowałam tylko te na których można cokolwiek dostrzec, ponieważ jakość pozostałych jest jeszcze gorsza. Mam cichą nadzieję, że te zdjęcia pozwolą mi nawiązać i odnowić kontakty z dawnymi znajomymi. Być może rozpoznają siebie??
Jeśli to możliwe, proszę o przekazanie pozdrowień mojej byłej wychowawczyni pani K. Haraburdzie.
A. Wirtel (Bagińska)   awirtel@op.pl

wtorek, 25 stycznia 2005

Z albumu Waldka (65)

środa, 5 stycznia 2005

Z albumu Gieni i Wieśka

Komentarze (12)

haha to jest stara szkola, nie pamietasz tych czasow..

Niestety kiedyś były inne czasy inne ciuchy inny świat dzisiaj jest wszystko piękne kolorowe cyfrowe. Pozdro.

fajnie tak powspominac hehe szkoda tylko ze ja akurat wtedy przychodzilam na swiat hahaha pozdro

ale kawlerka jak ta lala:P

MOŻE ODEZWĄ SIĘ DO MNIE LUDZIE, KTÓRZY ROZPOZNAJĄ SIEBIE NA TYCH FOTKACH??

byłaś, i jesteś NAJPIęKNIEJSZA !!!!!

Bardzo fajna galeria zdjęć. Miło powspominać. Tak sie skałda, że też kończyłem ten ogólniak, ale w 1984 r. Może odezwie się ktoś z tego rocznika? A może znajdą się jakieś fotki, bo ja mam ich tylko parę. Jak będę mógł to je opublikuję. I jeszcze jedna propozycja: Jakich pamiętacię nauczycieli? Co wam mówią postacie: Lola, Mundek, Wąż, Żaba, Zygfryd...itd?
Pozdrawiam cały rocznik 1984

Ciekawe, gdzie podziała sie ta druga porcja fotek, które posłałam...czyżby faktycznie były nieczytelne? pozdrawiam wszystkich znajomych z lat szkolnych oraz rodzinkę w Grajewie i okolicach....

Przepraszam , nie zauważyłam , że wszystkie fotki już są. Dzięki nim odzywają się dziewczyny i chłopcy z klasy. POZDRAWIAM ICH WSZYSTKICH(!!)tzn.: Iwonę G, Krzysztofa K, Roberta R, Tomka P, Roberta K. Tych dwóch ostatnich-jeśli tu ponownie zajrzą-proszę o kontakt(maila), bo zniknęły mi Wasze namiary. Może powoli coś z tego wyjdzie.....CZEKAM NA ODZEW POZOSTAŁYCH....Z Mirkiem K pewnie tradycyjnie spotkamy się w wakacje?? a może już na Wielkanoc??

No może czasy inne, ciuchy inne, ale MY zawsze naj. IVB '89 była jest i będzie najlepszą w tej BUDZIE.
Pozdrawiam wszystkich.
Tomek (trzeci z prawej na górze, na trzecim zdjęciu- przy patronie)

ja tez sie ciesze ,ze moge wielu z was rozpoznac i przypomniec ,bo chociaz nie bylam z wami w jednej klasie ,ale znalismy sie tez z podstawowki nr.4 no i z zycia pozaszkolnego,bylam w klasie p.Irminy Restel w D babincu ,pozdrawiam wszystkich ...agnieszka litwinowicz

pan Trzaska byl przystojny ,no i spotkalam Marzene Ajdyn na zakupach w Chicago ,swiat jest maly pozdrawiam aga

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.