środa, 26 stycznia 2022

Sport

  • 1 komentarzy
  • 3129 wyświetleń

XV Integracyjny Bieg Świąteczno - Noworoczny

W Sylwestra w Parku Wolności w Grajewie przy ul. Strażackiej odbył się XV Integracyjny Bieg Świąteczno – Noworoczny. Była to świetna okazja na sportowo zakończyć mijający 2021 rok.

 

- Dzisiejsza impreza jest zwieńczeniem roku sportowego a jednoczesnym zachęceniem mieszkańców do aktywności fizycznej. Nasza tradycja i tryb spędzania świąt Bożego Narodzenia polega często na siedzeniu i obfitym jedzeniu, a jest to także świetny czas refleksji, rozładowania emocji, integracji – mówi nam Waldemar Szycik, Wiceprezes Klubu Sportowego Maratonka.

 

Zebrani minutą ciszy uczcili pamięć Lecha Żabińskiego, członka KS Maratonka Grajewo.

 

Tradycyjnie, po wspólnym odśpiewaniu kolęd chętni biegali na przygotowanych dystansach. Na starcie stanęli biegacze w różnym wieku - od przedszkolaków po seniorów. Zwycięzcy otrzymali drobne upominki.

Dla wszystkich przygotowano okolicznościowe medale, słodycze, gorącą herbatę i ciepły posiłek. Najlepsze przebrania sylwestrowe uczestników zostały także specjalnie nagrodzone.

 

 

                                                                                               

 

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

poniedziałek, 24 stycznia 2022

"Ferie na Lodowisku"

Komentarze (1)

Na imprezie był nie tylko Superman, ale i Batman, chociaż chyba tylko jako statysta.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.