Sport

  • 5 komentarzy
  • 3622 wyświetleń

XIII Zlot Morsów w Augustowie

22 i 23 stycznia miłośnicy zimowych kąpieli spotkali się na 13. Augustowskim Zlocie Morsów.


Zlot przyciąga rzesze morsów z całej Polski. Nie zabrakło też morsów z Grajewa. Korzyści z zimowych kąpieli jest wiele. Przebywanie w zimnej wodzie zwiększa odporność organizmu, poprawia wydolność układu sercowo-naczyniowego oraz polepsza ukrwienie skóry.

 

"Jak co roku gdy zaczynają się ferie zimowe w Augustowie jest organizowany Zlot Morsów. Mieliśmy okazję brać już udział w takim zlocie, niektórzy z naszej grupy byli pierwszy raz. Zlot  rozpoczął się w sobotę 22.01. o godz.16 przywitaniem i zakwaterowaniem przybyłych gości, o godz 19:00 odbyło się  "wieczorne morsowanie, po który rozpoczął się bal karnawałowy, który trwał do białego rana. W niedziela odbyła się część oficjalna oraz wspólne morsowanie! - komentuje Mariusz Mściwujewski, mors z Grajewa. 

niedziela, 22 maja 2022

AMP Girls. Dziewczyny na medal!

Komentarze (5)

Chciałbym podziękować organizatorom za zaproszenie i za wspólne Morswanie .

Gratulacje dla naszych Morsów Grajewo! Dziękujemy za reprezentowanie naszego miasta, jesteście niesamowici.

Było miło, wspaniałe. Pozdrawiamy wszystkich zimnolubnych

Zdjęcie do komentarza użytkownika: Wiola

Pan Mariusz Mściwujewski i reszta osób widocznych na zdjęciach na własne życzenie nie są członkami stowarzyszenia Dlaczego więc posługują się symbolami stowarzyszenia !!!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.