niedziela, 14 kwietnia 2024

Sport

  • 5 komentarzy
  • 22639 wyświetleń

XII Podlaski Turniej Weteranów

     WETERANI TENISA STOŁOWEGO ZAGRALI W GRAJEWIE

           W niedzielę w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbył się XII Podlaski turniej weteranów tenisa stołowego. Udział wzięło 80 zawodniczek i zawodników z woj. pomorskiego, mazowieckiego, warmińsko – mazurskiego i podlaskiego, którzy ukończyli 35 lat.  Najstarszym zawodnikiem był Stanisław Fiedorczuk z Moniek (rocznik 1932). Rywalizacja odbyła się w sześciu kategoriach wiekowych. Odbył się też  Turniej VIP.
                                                                                                                                       WJ

WYNIKI
KOBIETY
1.Anna Kurczewska (Sokółka), 2. Danuta Zaręba, 3. Elżbieta Mikołajczyk (obie Łomża).

MĘŻCZYŹNI
Kat.  35 – 40 lat: 1. Marcin Jarkowski (Białystok), 2. Roman Skrzekut (Suwałki), 3. Jerzy Karwowski (Szczuczyn), 4. Krzysztof Lubecki , 5. Adam Parchanowicz (obaj Sokółka), 6. Michał Bronakowski (Augustów).
Kat. 41 – 50 lat: 1. Jarosław Żołądkowski (Białystok), 2. Krzysztof Snarski (Olecko), 3. Andrzej Romanowicz, 4. Mirosław Łukasiuk (obaj Białystok), 5. Tadeusz Omeljaniuk (Augustów), 6. Andrzej Karniej (Olecko).
Kat. 51 – 60 lat: 1. Wojciech Węgrowicz (Otwock), 2. Janusz Rososiński (Giżycko), 3. Janusz Orłów (Krasnopol), 4. Zbigniew Moniuszko (Białystok), 5. Arkadiusz Olszewski (Ostrołęka), Henryk Szeszko (Augustów).
Kat. 61 – 70 lat: 1. Zygmunt Kaczyński, 2. Antoni Słowik (obaj Białystok), 3. Jan Ptasiński (Otwock), 4. Zygmunt Dzięgielewski (Gdańsk), 5. Bogusław Szczepanik (Giżycko), 6. Edmund Mackiewicz (Sokółka).
Kat. 71 i więcej: 1. Eugeniusz Zawadzki (Wasilków), 2. Stanisław Fiedorczuk (Mońki).
Turniej VIP: 1. Marek Mołczanowski, 2. Eugeniusz Skibniewski, Andrzej Myśliński, 4. Henryk Modzelewski, 5. Kazimierz Podlaski.  

              


fot.e-Grajewo.pl                                                                                                                   
  

XI Podlaski Turniej

 

Mistrzostwa Gminy Grajewo w Tenisie Stołowym

 


 

środa, 10 kwietnia 2024

BIEG WILKA 2024

Komentarze (5)

Bardzo skromnie wyszedł ten pan na 14fotce pozdrawiam Martyne O

Panie Skibniewski!!
Dużo się ostatnio słyszy w szkole nr 2 , że Pan Skibniewski jest bardzo nie miły dla młodzieży, która chce przyjść i uczestniczyć w zajęciach tenisa stołowego. Mówią to dzieciaki, które chciały uczestniczyć w zajęciach ale spotkały się z bardzo chłodnym powitaniem przez pana Skibniewskiego. To bardzo niemiłe, że taka osoba jak Przewodniczący podlaskiego Związku Tenisa Stołowego reprezentuje tak niski poziom.... Otrzymałam informację od dyrekcji, że zajęcia te sa zajęciami otwartymi, tak więc panie Skibniewski... są zajęciami dla KAŻDEGO!!!! Nie tylko dla Pana pupili, którzy trenuję do zawodów. Bardzo proszę o zmianę swojego podejścia do dzieciaków.. A może warto ustąpić miejsca osobie, która okaże trochę cierpliwości i zainteresowania młodym ludziom, którzy nie maja w naszym mieście zbyt wielu rozrywek i możliwości.
Życzę wielu trafnych przemyśleń i zmiany zachowania Panie Skibniewski.

a może takie sprawy lepiej załatwiać prywatnie a nie na forum całego GRAJEWA?

Skibniewski to spoko gość to jego pasja ja nieslyszalem zeby on wyzucal dzieci ktorzy dopiero ucza sie grac i chca chodzic na tenis

kazdy dobry jak spi

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.