wtorek, 28 maja 2024

Kultura i rozrywka

  • 11 komentarzy
  • 11462 wyświetleń

X Festiwal Gorących Serc


W Miejskim Domu Kultury w Grajewie odbył się jubileuszowy - X Festiwal Gorących Serc.

Impreza przebiegała pod hasłem: "Jan Paweł II - nauczyciel miłości", organizowana jest przez Stowarzyszenie Szkoła Naszą Szansą, Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II oraz Miejski Dom Kultury w Grajewie. Do uczestnictwa w festiwalu organizatorzy zaprosili uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu grajewskiego oraz z Podlaskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II.

Środki na organizację przedsięwzięcia pozyskano z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Urzędu Miasta Grajewo, Gminy Grajewo oraz licznego grona sponsorów. Celem przedsięwzięcia jest twórcza wymiana i zdobywanie doświadczeń artystycznych, rozwijanie amatorskiej twórczości osób niepełnosprawnych w integracji ze zdrowymi rówieśnikami, wspólne przeżywanie radości i poczucia dumy z pokonania własnych słabości i trudności, a także integracja społeczności grajewskiej z przedstawicielami Podlaskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Patronat honorowy nad imprezą objęli: Podlaski Kurator Oświaty w Białymstoku, Starosta Powiatu Grajewskiego, Burmistrz Miasta Grajewo, Wójt Gminy Grajewo.

W programie X Festiwalu Gorących Serc znalazł się m.in. występ Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Grajewie, prezentacja niektórych osiągnięć i historii Zespółu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II, przedstawiona przez dyr. Jarosława Konopko oraz oczywiście występy śpiewających uczestników Festiwalu. Atrakcją dnia był występ zespołu Weekend, na scenie zaśpiewała też Elżbieta Nagel, uczestniczka programu "Bitwa na głosy".
 

poniedziałek, 27 maja 2024

Spotkanie z Krówką Matyldą

Komentarze (11)

Byłam, widziałam.Mili ludzie z gorącymi sercami....

zamiast zapisywać dzici na konkurs to nauczyciele wolą sami śpiewać

Ilu nauczycieli tam spiewało?- pytanie do lolentos.
Jeśli dobrze odpowiesz to sie wypowiadaj, jeśli nie milcz! Wpadnij za rok.pozdrawiam ps. super festiwal!:)

Lolentos!!!Moze sama zaśpiewasz a nie narzekasz.Albo znając życie to Twoje dzieci nikt nie bierze i żalisz się nie wiadomo komu!!!

DO Aśka.....najpierw kup sobie słownik ortograficzny!!..

A mnie szlak trafia że mój synek ma pecha ,że kiedy w szkole uroczystość to my w szpitalu.Wstrętny świat a Wy ludzie robicie problemy z niczego.

Było wspaniale ! Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak cieplutko robi się na sercu, jak widzi się tak uśmiechniętych ludzi ; )

Dziękujemy dla Pani Marty i Jagody za zaproszenie do nas Zespołu Weekend!!!Było suuuperancko!!!

Również byłam na tej imprezie i bardzo mi się podobało! Moje zdanie jest takie, że jeśli komuś nie podoba się jakaś impreza, w której uczestniczy to niech ją opuści i spędzi czas wedle uznania.Jeszcze nikt się nie urodził, żeby każdemu dogodził. Organizatorom gratulacje.

AnNa ma racje- spiewała jakaś pani nauczycielka od muzyki, widzialem ją w szkole podstawowej w Szczuczynie. Ona tez chyba spiewa w jakims zespole ale ten pan co z nią śpiewa jest o niebo lepszy.

Ludzie...wam to dogodzic...ideą tej imprezy byla ogólnie pojęta integracja! To super, że są "śpiewający" nauczyciele, który również uświetniają tego typu imprezy. Do lolentos: ktos odmowił uczestnictwa twojemu dziecku ze sie tak zalisz? Pozdrawiam wszystkich uczestnikow tego festiwalu. bylo super!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.