Kultura i rozrywka

  • 7 komentarzy
  • 12362 wyświetleń

Wystawy Haftu Krzyżykowego

Otwarcie Wystawy Haftu Krzyżykowego w Wąsoszu

W dniu  14 lipca 2009r o godz. 19.00  w Gminnym Ośrodku Kultury w Wąsoszu  odbyło się oficjalne otwarcie wystawy haftu krzyżykowego amatorów.
Na wystawę swoje prace udostępnili:
- Halina Arciszewska,
- Helena Koniecko,
- Małgorzata Pukilowska,
- Jerzy Dmochowski.

     Wystawa stała się okazją  do  spotkania  miłośników haftu jak i samych twórców, którzy czerpią inspiracje, wymieniają wzory, rozmawiają, wyciągają wnioski.

       Wystawa  można oglądać w GOK w Wąsoszu ( na piętrze)  w godz.  pracy placówki do 28 sierpnia 2009r.  Zapraszam do zwiedzania wystawy
                                                  Zdzisław Chorosz 

Komentarze (7)

super poprostu !! ;)

cudeńka cudeńka i jeszcze raz cudeńka. Moja babcia też kiedyś takie robiła.

Piękne prace. Gratuluję talentu i ...cierpliwości.

Gratuluje pomyslu! Tak wiele osob w domowym zaciszu tworzy takie male arcydziela, bardzo fajnie, ze w koncu moga nacieszyc oczy innych :)

ale wspaniale wielkia pochwala dla wykonawcow tych prac

Też mi sztuka, wyszyć według schematu na zabarwionej kanwie - każdy potrafi. A wszystkie wzory z "Haftów Polskich". Może dla odmiany coś starszego, tradycyjnego co haftowały babcie i mamy?

do Izy:najpierw spróbuj jakie to proste a potem dawaj głupie komentarze.Jeśli myślisz że wyszycie kanwy z nadrukiem to jest prosta sprawa to się grubo mylisz i nie masz pojęcia jak to się robi!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.