poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Kultura i rozrywka

  • 18 komentarzy
  • 11190 wyświetleń

Wystawa poświęcona katastrofie


10 kwietnia 2012 r. o godz. 18.00 w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie odbyła się uroczysta Msza św.

Wierni zebrali się z okazji II rocznicy katastrofy lotniczej, do której doszło w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 r., modlili się w intencji ofiar. Po mszy  uczestnicy udali się do do biura poselskiego PiS, gdzie  zorganizowano wystawę poświęconą temu tragicznemu wydarzeniu. 
Wystawę można oglądać w dniach
11 - 17 kwietnia 2012 r., w godz. 13.00 – 17.00
fot. e-Grajewo.pl


Komentarze (18)

a wg grajewskiego pis to L. Kaczyński zginął czy poległ ?

PO wie, ale prawdy się boi, a ludzie i tak swoje wiedzą- prawda zawsze wyjdzie na jaw, choć media starają się to zasłonić śmiercią małej Magdy i więcej o tym słyszymy niż o zamachu w Smoleńsku - gra się śmiercią małego dziecka...

przestancie juz dogryzac sobie wzajemnie --cóż to wam da---zginęli w katastrofie-jak wielu innych ludzi---zajmijcie się dobrym przygotowaniem do świąt DOSC TYCH NIENAWISTNYCH WPISOW--kazdy ma swoje problemy i nie siejcie nienawisci tu bywają rowniez dzieci czytają te wasze wypociny dajcie chociaż im spokojnie wejsc w dorosle spokojne zycie bez tych obrzydliwych połajanek

ewa jesteś nawiedzona przez pis .

Gra się i to od samego początku katastrofą Smoleńską, debilizm i nic więcej .

Zwolennicy teorii zamachu niech wsiądą do drugiego IŁ-a, który pozostał, nalecą lewym skrzydłem na brzózkę i bezpiecznie wylądują. Udowodnią w ten sposób, że brzózka nie była przyczyną katastrofy i był to zamach - tylko czy starczy im odwagi?

'Tolka', sprawdzaniem i badaniem tych zależności zajmują się naukowcy- fizycy, a niektórzy z nich podważają teorie zespołu Anodiny czy Millera.

po pierwsze to nie ił tylko tupolew "tolka".Zanim zaczniesz potwarzać to co ktos Ci do glowy nakladzie sama sie podstaw dowiedz chociaz..

Do Tolki ! Tak tylko , że rządzący jak najszybciej chcą pozbyć się podobnego samolotu, który mamy w naszym kraju, by nie można było tego sprawdzić - to oczywiste.Gdyby nie bali się prawdy , to już wrak tego samoloty powinien być w naszym kraju dawno, tak jak i to , ze badaniami powinni zająć się neutralne komisje międzynarodowe, zbadać szczątki samolotu i przeprowadzić sekcje zwłok- zrobić to raz uczciwie, bez matactw ( jak to robiła P.Kopacz - kłamiąc w TV a inni jej kibicowali). Naród chce znać prawdę, a nie słuchać pokrętnych manipulacji mijających się z rzeczywistością jak to ma miejsce obecnie.

obudź się Ewo,naród ma to w d..... ,a politycy mają swoje prawdy.Ile jest ugrupowań tyle prawd .Zamiast dać ofiarom spoczywać w pokoju to robią teatr ,cyrk-parodia

katastrofy były, są i będą Prezydent Kaczynski leciał do Katynia nie po to aby oddać hołd poległym oficerom tylko aby promować się przed wyborami. Skrajna nieodpowiedzialność i brak przestrzegania zasad bezpieczeństwa skończył się katastrofą. Tym samolotem latał wiele lat Jaruzelski, Wałęsa i Kwaśniewski i nic się nie stało. Nigdy nie słyszałam aby wzywali pilotów i kazali im łamać zasady i przepisy lotnicze. Natomiast w tym ostatnim locie skumulowało się wszystko co najgorsze: szef BBN pozwolił na lot w tym samym samolocie szefom wszystkich rodzajów wojsk, generał zamiast kapitana statku melduje gotowość do lotu, a następnie wywiera presje na pilotów żeby za wszelką cenę wylądowli i żeby nie było mowy o jakimś zapasowym lotnisku bo wszyscy czekają, wreszcie te spóźnienie prezydenta na samolot ok 0,5 godziny. Szkoda mi tylko tych ludzi którzy zostali zaproszeni do tego ostatniego lotu. Pomysłodawcy tego lotu teraz najgłośniej krzyczą, że to był zamach aby odwrócić uwagę od siebie. Ktoś się w końcu zapyta kto właściwie wpadł na pomysł lotu prezydenta do katynia?

taaa- wesolych swiat, nie narzucajcie swojej woli wszystkim- nie kazdy ma swoj poglad, cieszymy sie zyciem

Nie sądzę żeby tylu było naiwnych, tylko poglądy polityczne zaślepiają normalne myślenie. Żeby tam było wszystko bez ingerencji to szczątki samolotu byłyby oddane w c.6 miesięcy, a NAJPÓŹNIEJ po ogłoszeniu "werdyktu" Anodiny. W jakim celu je trzymają? Bo nie oddadzą ich w ogóle. A nawet gdyby oddali, to co można zbadać po 3-5 latach?
Za dużo matactw było by przeciętny człowiek wierzył w to co jemu się serwuje.

do nienaiwnaTolka: wesolych swiat, cieszymy sie zyciem

Mnie nie dziwi, że tym samolotem latał Jaruzelski, Wałęsa i Kwaśniewski i i nic się nie stało, bo to ludzie o tych samych poglądach, którzy o Katyniu milczeli i też udawali ,że nic się tam nie stało przez wiele lat. No cóż prawda wyszła i tak na jaw po kilkudziesięciu latach. Pamiętam też jak popisał się Kwaśniewski w Katyniu - ledwie stał na nogach. Tolka , Tolka ! Nie pisz takich głupot , bo i tak nikt w te twoje brednie nie uwierzy . Pomysłów ci nie brakuje - ale zdrowego rozsądku !

do Adam: wesolych swiat,cieszymy sie swietami :))))

Tolka nie promuj się na tym forum ze swoimi wiadomościami , tylko zajmij się śledziami, szczególnie łebki ci polecam - smacznego ! Ciesz się świętami, bo z wiadomościami u ciebie tragicznie ! Nie pchaj się na afisz jak nie potrafisz ...

taaa nie jestem ostatni normlany :-) WESOŁYCH ŚWIĄT I MOKREGO DYNGUSA W DOMU :D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.