Kultura i rozrywka

Wyróżnienie dla ECK!

Działalność Ełckiego Centrum Kultury została zauważona na forum wojewódzkim. Dowodem jest odznaka "Zasłużony dla kultury polskiej”, którą z rąk wojewody odebrała Beata Makuch, dyrektor ECK.

 Odznaka honorowa "Zasłużony dla Kultury Polskiej" przyznawana jest  osobom wyróżniającym się w tworzeniu, upowszechnianiu i ochronie kultury i sztuki polskiej. Dyrektor ECK odebrała odznakę w wybitnym towarzystwie: Wacława Kapusto – fotografika i fotoreportera, aktora Piotra Szwedesa czy Bogumiła Osińskiego – dziennikarza telewizyjnego i krytyka filmowego.

Wojewoda warmińsko - mazurski wyróżniając Beatę Makuch podkreślił, że działania Ełckiego Centrum Kultury widoczne są nie tylko w województwie, ale także w skali kraju. Podkreślił zarówno wysoki poziom działalności artystycznej, jak i edukacyjnej ełckiej placówki. Dyrektor Ełckiego Centrum Kultury, stwierdziła, że nagroda to zasługa całego zespołu ECK oraz władz miasta, tym bardziej jest miło otrzymać takie wyróżnienie – dodała B. Makuch.


wtorek, 16 sierpnia 2022

Kino wakacyjnym z GCK za 8 zł

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.