poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Wiadomości

Wypadek za Prostkami

   W nocy z 29 na 30 sierpnia 2011 roku po godzinie 23.00 na drodze krajowej nr 65 na trasie Prostki – Niedźwiedzkie  kierowca samochodu marki Audi A4 zjechał do przydrożnego rowu,zderzył się z drzewem po czym dachował. Z tłumaczeń kierowcy wynika, że przyczyną wykonania niebezpiecznego manewru były dziki, które wybiegły na jezdnie.

   Pojazdem podróżowało czterech mężczyzn.  W wyniku zdarzenia jeden z nich doznał otwartego złamania ręki natomiast u drugiego podejrzewano urazu górnego odcinka kręgosłupa. Poszkodowanych zespół pogotowia ratunkowego przetransportował do szpitala. Dla kierowcy oraz pasażera podróżującego z przodu nic się nie stało. Nasze działania polegały udzieleniu pierwszej pomocy przedlekarskiej, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz kierowanie ruchem drogowym. W działaniach udział brał jeden zastęp OSP Prostki, dwa zespoły pogotowia ratunkowego oraz dwa patrole policji  -opisuje OSP w Prostkach

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Nietypowa kolizja w Piątnicy

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

14 emerytura już wkrótce trafi do seniorów

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.