poniedziałek, 22 lipca 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 17939 wyświetleń

Wypadek na drodze nr 61

20.03.2008r. ok. godz. 7.30, m. Tama, odcinek Bełda - Rajgród

Kierowca samochodu osobowego m-ki Mazda prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo przejazdu. Jadąc od strony Woznewsi na skrzyżowaniu zderzył się z nadjeżdżającym z prawej (od Rajgrodu) Fordem Galaxy a następnie ze stojącym na przeciwko Fordem Fiestą, poszkodowany został również dojeżdżający do nich Fiat Punto. W wyniku uderzenia litewski van Ford obrócił się i zatrzymał na poboczu, wyrwany zbiornik na gaz z również obróconej Mazdy wypadł na zewnątrz.

Nikt nie odniósł większych obrażeń, dwoje dzieci, pasażerowie Mazdy i Forda, zostały po badaniach w grajewskim szpitalu wypuszczone do domu. Sekcja Ruchu Drogowego KPP w Grajewie zabezpieczała miejsce zdarzenia, przez kilka godzin ruch odbywał się wahadłowo.

e-Grajewo.pl

Komentarze (4)

Jeżdżę codziennie tą trasą i bardzo często widzę jak "czapki" zachowują się jadąc od strony Ełku.Tam jest stop i co co z tego? Doszedłem do wniosku,że traktują jeżdnię jak prywatne podwórko.Jeden taki co wozi na przyczepce kany z mlekiem ma najmniej czasu i zawsze pierwszeństwo.

ludzie wiecej rozwagi ,bo cierpia niewinni ldzieu kazdy chce swieta spedzic w domu a nie w szpitalu.

to nie pierwsza i nie oststnia kolizja

wypadki na trasie 61 sa juz znanae na pomiec, poniewaz czesto dochodzi do wypadkow...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.