czwartek, 28 września 2023

Kultura i rozrywka

Wojewodzin. "Bal Pożegnalny"


W dniu 02.06.2023r.odbył się " Bal Pożegnalny " kończącej Szkołę Branżową klasy 3A BS. 

Okazuje się , że była to pierwsza w historii szkoły impreza pożegnalna młodzieży ze szkoły branżowej, nawiązująca do tradycji studniówek organizowanych przez uczniów technikum.

Bal przebiegał zgodnie z ceremoniałem studniówkowym.

 

Zebrani goście zostali uroczyście powitani przez prowadzących imprezę  uczniów (Oliwia Guzowska, Natalia Miliszewska , Kacper Deluga , Agnieszka Goliczewska , Michał Kucharski ).

Uczniowie rozpoczęli bal tańcząc " Belgijkę". Następnie odbyła się część artystyczna , na którą składały się : prezentacja klasowych zdjęć i wspomnień szkolnych, utrwalonych w kadrze oraz składanka muzyczna połączona z wręczaniem " Oskara klasy 3A BS". Nominacje otrzymali również zaproszeni goście : pani Dyrektor, wychowawczyni, nauczyciele i oczywiście rodzice . W czasie balu uczniowie reprezentowali wysoki poziom kultury. Wspomnieć należy chociażby o galowych strojach, kurtuazyjnym zachowaniu wobec nauczycieli i rodziców, wzruszających podziękowaniach, wspólnej zabawie przy muzyce.

 

Jako wychowawca sądzę, że uczniowie klasy 3A BS pokazali swoją dojrzałość i wspaniale zdali egzamin z kultury uczniowskiej. Pragnę gorąco podziękować rodzicom, którzy byli bardzo ważnym filarem organizacyjnym imprezy.

 

W ocenie uczniów była to: "Noc pełna wrażeń", " Dużo z tego wspomnień ", " Dużo śmiechu, płaczu, radości " .


Uważam imprezę za udaną i myślę, że być może wytworzy się tradycja i kontynuacja w kolejnych latach.


Wychowawczyni kl.3A BS : Aniela Sypytkowska  

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.