środa, 8 lutego 2023

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10565 wyświetleń

Włamał się do 4 mieszkań

Policjanci na podstawie śladów zabezpieczonych na miejscu zdarzenia ustalili sprawcę czterech kradzieży z włamaniem do mieszkań na terenie Ełku, do których doszło w kwietniu bieżącego roku.  Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Warszawy, który obecnie przebywa z zakładzie karnym.


W kwietniu bieżącego roku policjanci otrzymali kilka zgłoszeń dotyczących kradzieży z włamaniem do mieszkań w różnych częściach miasta. Sprawy te przez cały czas pozostawały w zainteresowaniu ełckich kryminalnych, którzy analizowali zgromadzony materiał dowodowy i dążyli do wykrycia sprawców tych przestępstw. Dokonane ustalenia i analiza śladów zabezpieczonych na miejscu zdarzenia pozwoliły na ustalenie tożsamości sprawcy. Okazał się nim 29 -letni mieszkaniec Warszawy, który aktualnie przebywa w zakładzie karnym.

Śledczy ustalili, że mężczyzna jednego dnia włamał się do czterech mieszkań. Jego łupem padły pieniądze, kosmetyki, biżuteria, a nawet okulary przeciwsłoneczne i perfumy. Wartość strat została oszacowana na blisko 10 000 zł.

Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Okazało był on  już wcześniej karany za przestępstwa podobne, dlatego teraz odpowie w warunkach tzw. recydywy za co grozi mu kara 15 lat pozbawienia wolności.
- informuje KPP w Ełku

 

Komentarze (2)

A co nas Ełk interesuje,szukajcie złodziei w Grajewie.

Właśnie, zajmijcie się kradzieżami w Grajewie a nie chociażby ściganiem palących na moście gówniarzy. No tak przecież statystyki pseudo gliniarzy muszą się zgadzać bo jak nie to premii nie będzie i zwierzchnik ukarze.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.