sobota, 18 września 2021

Sport

  • 24 komentarzy
  • 5256 wyświetleń

Wissa awansowała do III ligi

Wissa awansowała do III ligi

19 czerwca br. Wissa Szczuczyn wywalczyła awans do III ligi, pokonując w ostatnim meczu 3:0 Warmię Grajewo. Wissa zagrała w Choroszczy, ponieważ w Szczuczynie stadion piłkarski jest jeszcze w budowie. 

Miniony sezon uważają za trudny

- Od dwóch lat, ze względu na budowę stadionu, jako gospodarze graliśmy na wyjazdach. Werbowaliśmy boiska w Łomży, Kolnie czy Ełku. Nasi piłkarze trenowali na Orliku, co też nie było komfortowe w późniejszej grze na pełnowymiarowym boisku. Biorąc pod uwagę okres przygotowawczy do każdego sezonu, uważam, że jest to duży sukces klubu i sprostaliśmy zadaniu - komentuje Janusz Marcinkiewicz Prezes Zarządu Klubu Wissa Szczuczyn.

Awans do 3 ligi jest kolejnym wyzwaniem

- Utrzymanie klubu w obecnej lidze wymaga większych nakładów finansowych. M.in. pokazywanie się na trzecioligowych arenach, zwiększone koszty wyjazdów to wyzwanie, któremu teraz trzaba podołać, aby sprawnie działać. Musimy podjąć rozmowy w celu pozyskania nowych sponsorów - zaznacza Prezes Klubu Wissa.

Po krótkim odpoczynku piłkarze wrócą do pracy i treningów. 29 sierpnia br. podczas uroczystego otwarcia, rozegrają mecz już na własnym, wyremontowanym stadionie.

 

czwartek, 16 września 2021

WARMIA - KRYPNIANKA (sobota,16:00)

wtorek, 14 września 2021

Ernesto Gym - wjeżdżaj do nas!

Komentarze (24)

Zobaczymy za rok czy będzie artykuł że Wissa spadła

Cisza jak po pogrzebie organisty. Grajewiacy gdzie wasze dobre obyczaje i kultura. Żadnego słowa otuchy i gratulacji.Oj brzydko. Na waszym miejscu spaliłbym się ze wstydu.

do Rrrt: no jak zwykle muszą byc takie komentarze. Nie mysl za wiele co bedzie potem

A jaka jest różnica między 3 a 4 ligą piłkarską ... więcej kasy na przejazdy bo o kasie na wzmocnieniu ....? w Grajewie spokojnie niech grają młodzi i......

Warmia przegrała i cisza nic nie piszą hahaha

GRATULACJE od byłego zawodnika Wissy. Super

Pomóżmy. A nie narzekać. Brawo Szczuczyn. GRATULACJE

Do mieszkańca: Jaka jest roznica! Wasilków rok temu awansował do 3 ligi. Został praktycznie ten sam skład co grał w IV. Na ktorym miejscu skonczyli sezon w IV lidze. Wiec nie opowiadaj mi tu bajek ze IV liga nie rozni sie od 3 ligi poziomem. Ale tak to jest jak sie wypowiada człowiek który ma doczynienia z piłka tyle co ja z baletem

No i fajnie, po co komentarze że za rok spadnie. Bardzo możliwe zże tak będzie, bo tam już wyższy poziom itp ale trzeba cieszyć się chwilą i tym co jest teraz. A nie ludzie tylko nienawiść i zazdrość szerzą. Stajemy się coraz gorszym narodem :(

Brawo Szczuczyn pokazaliscie Warmi gdzie jej miejsce, niedlugo bedziecie mieli lepszy stadion od Warmi, bo Warmia bedzie grala nie na stadionie a na placach zabaw dla dzieci ktorych jest duzo, a stadion zapomniany ze jest i druzyna.

Wiele firm powstało w strefie. Z sponsorowaniem nie powinno być problemu.. Jeszcze firma z Grajewa dorzuci z 1
000.000. Dobrze się złożyło że oddanie nowego stadionu i awans nastąpiło jednocześnie.
Powodzenia

jaka o wissa szczuczyn to przecie miedzy narodowa ani jednego szczuczyniaka

W historii obu klubów liczbę sezonów, w których Wissa była wyżej od Warmii można policzyć na palcach, i pewnie wystarczyłoby do tego jednej ręki. Warmia nie ma i nie musi mieć kompleksów tylko dlatego, że armia zaciężna zrobiła w Szczuczynie awans. Fortuna kołem się toczy, więc trochę pokory cukiernicy.

Gratulacje sąsiadom!!!

byłemu zawodnikowi trudno zrozumieć ale się nie dziwię i nie obchodzi mnie jakiś Wasilków i dla wielu zawodników nieważne skąd kasa ale trawa na boisku musi być równa podlana nawożona sędziowie opłaceni prysznice z ciepłą wodą transport trener opieka medyczna odżywki napoje itd..... i każdy zawodnik powinien o tym pamiętać a o poziom swoich umiejętności dbać sam i nie oczekiwać tylko na daninę innych i kasę jaka ona by nie była. Jako mieszkaniec jestem podatnikiem i jest to też moja cegiełka żebyś mógł się rozwijać....

A będzię ja na to nie pozowlę a do PZPN region podlaskiego nie dopuścić do trzeciej ligi co to ma być?

ee grajewiak nudne juz takie komentarze są serio..wszędzię tak jest w drużynach, bo Grajewo to sami swoi ?! Wissa ma A-klase i tam juz grają swoi młodzi i uczą się tego pięknego sportu i kto wie gdzie zajdą . POzdrawiam wszystkich kumatych

Grajewiak przykro co? Szczuczyn górą.

Poza tym Szczuczyn piszemy z dużej litery. Panie grajewiak

Dobrze ze mamy drużynę z naszego regionu brawo.

No niemożliwe, no niemożliwe. Szczuczyn znowu przed Grajewem. Czyli to prawda, że we Warszawie zastanawiają się nad przenosinami starostwa do Szczuczyna. A raczej powrotem starostwa do Szczuczyna. Zatem i mnie trzeba szukać lokum w Szczuczynie. Może ktoś będzie chciał się zamienić mieszkaniem?

dzięki scyzoryku :)

Corleone. To juz wiadomo nie od dzis ze Grajewo to juz WIOSKA KOSCIELNA, bedziemy grali na organach w kosciele i placykach do zabawy w pilkarzykow. /

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.