piątek, 8 grudnia 2023

Kultura i rozrywka

  • 6 komentarzy
  • 9193 wyświetleń

Wiosna w Wojewodzinie

Pierwszy dzień wiosny uczniowie z Zespołu Szkół w Wojewodzinie uczcili występami poszczególnych klas. Prezentacje wokalno – muzyczne, kabaretowe uwidoczniły potencjał artystyczny współczesnej młodzieży.
W myśl tradycji, by Święta przyjąć w domu godnie i radośnie, uczniowie klasy żywieniowej zaprezentowali dekoracje stołów wielkanocnych.
Jeden sprawiał wrażenie radosnego, zielonego i bardziej wiosennego niż
to, co za oknem.
Drugi miał dekorację zwiewną, lekką i optymistyczną jak nasze nastroje na tę porę roku.
Nie zabrakło malowanych pisanek oraz strojnych w różnobarwne kwiaty palm wielkanocnych.
Zostały wykonane przez młodzież na zajęciach kółka plastycznego metodami przekazywanymi z pokolenia babć na pokolenie wnuków.

"Dzień wiosny można uznać za udany. Młodzież w sposób samorządny znakomicie potrafiła się zorganizować. Jest to zasługa samorządu szkolnego i wychowawców poszczególnych klas" – stwierdził dyrektor szkoły Karol Choynowski.

czwartek, 7 grudnia 2023

Mikołajki w SP2

czwartek, 7 grudnia 2023

Morsy Grajewo. Niezawodni Mikołaje

Komentarze (6)

ej jak macie fotki to dajcie - bardzo proszę !!!!!

jestem byla uczennica technikum technologii zywienia wychowawczynia byla pani profesor danuta senderacka nic sie pani niezmienila pozdrawiam

a ja widzialem na zdejciu mojo znajomo :D:D

Więcej fotek na stronie www.gminagrajewo.pl

zdjęcia są już na stronie szkoły www.wojewodzin.win.pl zakładka "Wydarzenia-I Dzięń Wiosny"

SEDECZNIE POZDRAWIAM MOJA WYCHOWAWCZYNIE, PANIA D.SENDERACKA A TAKZE PANIA ZWOLINSKA.MUSZE PRZYZNAC, ZE OD CZASU UKONCZENIA PRZEZEMNIE SZKOLY-12 LAT TEMU-NIC SIE NIE MOJE PANIE NIE ZMIENILYSCIE.
JESTEM CIEKAWA CO NOWEGO W WOJEWODZINIE,NAPEWNO PRZY NASTEPNEJ WIZYCIE W POLSCE CHETNIE WAS ODWIEDZE.POZDRAWIAM WSZYSTKICH, KTORZY MNIE JESZCZE PAMIETAJA.AGNIESZKA BIGDA TRL, 1988-1993

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.