Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 10343 wyświetleń

Wiosenne makijaże

W czwartek, 17 kwietnia br. w sklepie Kosmetycznym – Dorota Włodkowska odbył się pokaz makijażu i prezentacja produktów z wiosennej kolekcji marki Gosh Cosmetics.

Tego typu pokazy odbywają się cztery raz w roku. Tym razem w ciągu czterech godzin wizażystka Marzena Przystawko wykonywała profesjonalny makijaż 8 paniom. Ponadto wszystkie klientki, mogły dowiedzieć się, jakie trendy będą panowały w nadchodzącym sezonie oraz uzyskać porady dotyczące doboru kosmetyków.

- W trwającym wiosennym sezonie najmodniejsze będą cienie w kolorze turkus i róż. Wodoodporne, bardzo trwałe, kolorowe eye-linery marki Gosh mają różne zastosowania, zarówno do podkreślenia oka, ozdoby paznokci jak również do tatuaży na ciele – powiedziała nam wizażystka.

Wygląda na to, że już niebawem lekkie makijaże pozwolą nam poczuć świeżość i energię nadchodzącego lata, które rozbłyśnie pastelowymi cieniami i eye-liner’ami.  
 
www.KOSMETYCZNY.e-grajewo.pl

 

 

Komentarze (5)

oczy osadzone blisko nosa, więc trzeba je optycznie oddalic, twarz jej się swieci, i nawet nie ma rózu na policzkach...jak wiadomo roz dodaje swiezosci, kobiecosci i to on wlasnie jest hitem. Jednym slowem wizazystka nie spisala się, a ta dziewczyna ma fajną twarz i mozna ja bylo naprawde ciekawie umalowac. Moja ocena - nie podoba mi się.

Modelka jest ładna ale na codzień jednak ładniejsza .Pozdrawiam.

Mi również ten makijaż nie podoba się. Jeśli to ma być hitem wiosennym to ja dziekuję, sama zrobię lepszy.

0
Makijaże super!

jak dla mnie bomba:D utalentowana ta wizazystka

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.