Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 9845 wyświetleń

Wioletta szuka Szaniawskiego

Witam wszystkich serdecznie, mam bardzo nietypową prośbę.

Zacznę jednak od przedstawienia swojej osoby. Mam na imię Wioletta i pochodzę ze świetokrzyskiego. W tym roku rozpoczynam studia doktorskie z - kolokwialnie mówiąc - Szaniawskiego. Póki co biegam bo bibliotekach i czytelniach w celu zdobycia upragnionych pozycji ksiązkowych tegoż autora, a wolałabym mieć swoje we własnej biblioteczce domowej - tym bardziej ze musze do tych utworów ciągle zaglądac. Na stronie internrtowej Waszego miasta przeczytałam, ze można zakupić w czytelni (bodajże na Wojska Polskiego) ksiązki za 1 zł. Są na liście umieszczone trzy pozycje Szaniawskiego, które są w kręgu mojego zainteresowania.

Niestety nie mogę nawiązać kontaktu ani mailowego - brak adresu e-mail- ani telefonicznego z pracownikiem czytelni - nikt nie odpowiada.

Mam zatem prośbę do kogokolwiek z Was kochani internauci. Jezeli byłby wsród Was ktoś, kto "kupiłby " "dramaty zebrane - tom 1, 2 i 3" jerzego szaniawskiego (wyd. kraków) i przesłał mi je drogą pocztową - oczywiście wszystkie koszty pokrywam ja, to prosze o kontakt na maila "wiolakotwica@op.pl" lub "wiolakotwica@vp.pl" -
ewentualnie numer telefonu 0 516 484 824.
 Z góry dziękuję i proszę o zrozumienie sytuacji.
Wioletta

 

Komentarze (2)

dla Kopirajtera: Witam ponownie i równie ciepło jak poprzednim razem. Przypomnę się w skrócie:Wiola K. ze świętokrzyskiego. Pragnę ze wszech sił podziękować \"Kopirajterowi\" za książki, które dla mnie są nie tylko zbiorem stron, ale osobliwym skarbem do badań nad literaturą. Po raz pierwszy z życiu spotkałam się z tak dużą wielkodusznością ze strony obcego przecież dla mnie człowieka, który poświecił dla mnie czas i pieniądze, bym mogła być bliżej spełnienia marzeń. Życzę szczęścia i jeszcze raz dziękuję. Wiola

Wiolu! Altruizm to moja cecha wrodzona i nie jest skażona chytrością życia. Cieszę się, że aktualnie pokonując swoje trudności, zdołałem pomóc Tobie. (Zauważ, ile osób udzieliło Ci pomocy?)Podziękowałaś mi na E-GRAJEWO i jest to dla mnie wystarczająco duża zapłata. Uważam, że człowiek człowiekowi nie powinien być wilkiem- tylko przyjacielem. Życzę Ci wytrwałości w podjętym działaniu. Niech przyznany po latach tytuł naukowy, po uprzednim spełnieniu trudnych wymogów w kontekście życiowych wyrzeczeń, przyczyni się do rozkwitu polskiej literatury, a Tobie zaspokoi wyśnione marzenia. Pozdrawiam- Kopirajter.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.