sobota, 2 lipca 2022

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 12154 wyświetleń

"Wiktor" ma już 1 rok

Supermarket "Wiktor" znajdujący się w Grajewie przy ul. Targowej obchodził w dniu 29 października 2008 roku swoje pierwsze urodziny. Dokładnie rok temu został oddany do użytku nowocześnie wyposażony obiekt handlowy. Z tej okazji  na klientów w  sklepie czekało mnóstwo atrakcji. Degustacja tortu, napoje, balony i sympatyczny miś, z którym koniecznie chciały się fotografować dzieci. Pięcioprocentowy rabat na zakupy na pewno mile zaskoczył wszystkich odwiedzających tego dnia imienników 'Wiktora".

Kulminacyjny moment nastąpił późnym popołudniem. Do swojego sklepu licznie przybyli klienci biorący udział w konkursie, na paragonach wrzucanych wcześniej do urn wpisywali oni życzenia z okazji pierwszych urodzin supermarketu. Odbyło się losowanie i wielu mieszkańców odebrało kosze pełne niespodzianek dla całej rodziny. Szczęśliwiec, który wygrał nagrodę główną, odebrał ją z rąk prezes PSS "Społem" w Grajewie Barbary Sulewskiej - odjechał do domu z nowiutkim 29-calowym telewizorem !

 najlepsze życzenia składa e-Grajewo.pl

Sklep "Wiktor" należy do sieci firmy PSS "Społem"  w Grajewie.

Komentarze (3)

a co bedzie dla zwycięzcy za nagroda???

Lol..;d jeszcze tam nie byłam xDD się dziwić. miszkam za cepeenem tam jak sie na ełk jedzie xDD

hehe bylem na jednym z tych zdjec

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.